Zawisza Bydgoszcz - Akademia Futbolu Brzoza

dave2016

Utworzono:

05.11.2016

05.11.2016. 11:00. Potulice: Zawisza Bydgoszcz – Akademia Futbolu Brzoza 3:2 (0:0)

0:1 Filip Jurczykowski (48)

1:1 Adam Wiśniewski (57)

2:1 Wojciech Lewandowski (69)

2:2 Paweł Kowalczyk (71)

3:2 Paweł Ettinger (76-głową)

Zawisza: Marcin Niwiński – Jarosław Lewandowski (56, Patryk Kuczawski), Bartosz Stoppel, Paweł Ettinger, Patryk Szymański – Adam Wiśniewski > kapitan, Wojciech Lewandowski, Przemysław Marchwant (78, Marcin Szmańkowski), Sergiusz Kot (90, Oskar Ziemba), Nikodem Kasperczak (20, Patryk Błażejewicz) – Wojciech Ruczyński. W kadrze meczowej: Bartłomiej Dobersztyn, Patryk Piechocki. Trenerzy: Dawid Niezbecki, Patryk Zarosa. AF Brzoza: Wojciech Plata – Jakub Trepka, Dawid Kowalski, Kamil Sułkowski > kapitan, Marcin Libiszewski – Oskar Mielczarek (72, Mikołaj Silecki), Paweł Kowalczyk, Filip Jurczykowski (72, Dawid Kujawa), Adrian Kałek, Łukasz Żuchowski, Patryk Bereza. Trener: Piotr Mielczarek. Żółte kartki: Jarosław Lewandowski, Bartosz Stoppel, Patryk Szymański – Filip Jurczykowski, Paweł Kowalczyk. Sędziowie: Szymon Lewandowski (Pakość) – główny, Gerard Gólcz (Pakość) i Michał Chrzanowski (Piechcin) – asystenci. Widzów około 400.