Zawisza Bydgoszcz Gospodarze

redaktor

Utworzono:

19.08.2017

19.08.2017. 17:00. Potulice: Zawisza Bydgoszcz – GLKS Dobrcz 3:0 (2:0)

1:0 Adrian Brzeziński (21)

2:0 Artur Cielasiński (29)

3:0 Patryk Straszewski (90+3)

Zawisza: Jan Stypczyński – Artur Cielasiński, Bartosz Stoppel, Tomasz Detmer, Patryk Szymański – Adrian Brzeziński (46, Oskar Ziemba), Patryk Błażejewicz, Adam Wiśniewski (49, Tomasz Stachewicz), Wojciech Ruczyński (75, Jarosław Lewandowski), Patryk Bereza (53, Patryk Straszewski), Paweł Kanik. Ponadto w kadrze meczowej: Kamil Marczuk – Mikołaj Pieniądz, Maciej Nowacki. Trener: Jacek Łukomski. Dobrcz: Szymon Gawron – Leszek Benditt (73, Paweł Dworski), Tomasz Kurzawski (46, Bartosz Kontny), Paweł Płotkowski, Mikołaj Płotkowski, Kamil Gruszka (56, Piotr Drobienko), Tomasz Bogusławski, Paweł Brążkiewicz, Daniel Bandyszewski, Mikołaj Raniszewski (46, Bartosz Kaszubowski), Łukasz Jaruszewski. Ponadto w kadrze meczowej: Jędrzej Demiński – Bartłomiej Walkowski. Trener: Mariusz Modry. Mecz bez kartek. Debiut w Zawiszy: Tomasz Detmer, Tomasz Stachewicz, Patryk Straszewski. Sędziowie: Sebastian Borkowski (Bydgoszcz) – główny, Mariusz Burda i Dariusz Ignatowski (obaj Bydgoszcz) – asystenci.