zamknij reklamę

Browar Fuhrmann sponsorem Zawiszy Bydgoszcz

Browar Fuhrmann sponsorem Zawiszy Bydgoszcz

Z wielką przyjemnością informujemy, że do grona sponsorów naszego klubu dołączył Browar Fuhrmann, działająca od prawie 200 lat na rynku firma browarnicza z siedzibą w Połczynie Zdroju.

Dzięki nawiązanej w sierpniu współpracy, na dresach zawodników Zawiszy Bydgoszcz pojawi się reklama Piwa Połczyńskiego, jednego z produktów Fuhrmann S.A. - Cieszymy się, że Browar Połczyn-Zdrój powrócił po latach do grona sponsorów naszego klubu. To dla nas niezwykle istotne, że browar regionalny o zasięgu ogólnopolskim zdecydował się na wsparcie Zawiszy.

Razem odbudowujemy wielką piłkę w Bydgoszczy i tradycję Zawiszy!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości