CEGIEŁKA NA RATUNEK ZAWISZY – 2 EDYCJA!

Od 20 czerwca 2017 roku rozpoczynamy drugą edycję akcji „CEGIEŁKA NA RATUNEK ZAWISZY”. Tym razem cel „Cegiełki” to klasa A. Po wielkim sukcesie pierwszej akcji i sprzedaży 1117 sztuk liczymy na podobny oddźwięk, a może nawet poprawę ostatniego wyniku.

To, że dziś możemy zbierać na klasę A to właśnie Wasza zasługa, zasługa Tych którzy nie szczędzili grosza i zakupili cegiełki z pierwszej edycji. Fundusze przez nas zebrane pomogły zorganizować obóz zimowy drużyny z ósmego poziomu rozgrywkowego w Polsce i wsparły klub w drodze do wygrania klasy B – czyż to nie fenomen? Po pierwszej edycji wiemy, że nikogo zachęcać nie trzeba, ale nie ukrywamy, że mocno liczymy na Wasze zaangażowanie. Akcja potrwa do inauguracji naszej „Serie A” (prawdopodobny termin 12/13 sierpnia). By nasza inicjatywa nabrała jeszcze większego rozmachu, tak jak ostatnio proponujemy rywalizację dzielnic i fan clubów, o to kto zakupi największą ilość cegiełek. Dlatego prośba, by przy zakupie podać sprzedającemu dzielnicę lub nazwę fc, z którego pochodzimy. Wyniki sprzedaży będą co kilka dni aktualizowane na naszej stronie, tak by wywołać jeszcze większą mobilizację i chęć do rywalizacji. Ruszamy Zawiszaki.

Punkty dystrybucji:

– Sklep Kibiców Zawiszy Bydgoszcz „Kibol”

– Sklep Pitt Bull

– Pub Malak

– Drogeria Jeżyk na Targowisku Kapuściska

– Wyznaczone osoby na dzielnicach i w fc

– Pub Omega ulica Swobodna – Fordon