Już w sobotę Międzynarodowy Turniej Oldbojów im. Andrzeja Brończyka

10 grudnia (sobota) w hali „Łuczniczka” rozegrany zostanie kolejny, XV Międzynarodowy Turniej Oldbojów, upamiętniający znakomitego bramkarza Zawiszy – Andrzeja Brończyka. Swoją drużynę wystawia także Stowarzyszenie Piłkarskie „Zawisza”, a w składzie, podanym przez trenera Patryka Zarosę, znaleźli się: Maciej Kowalski, Przemysław Dachtera, Piotr Dzikowski, Krzysztof Kończal, Jacek Łukomski, Michał Łuczak, Sebastian Makowiecki, Szymon Maziarz, Dawid Niezbecki, Wojciech Ruczyński, Bartosz Sikora, Tomasz Stasiak. Oprócz ekipy Zawiszy udział weźmie piętnaście innych zespołów: czterokrotny zwycięzca Olimpia Grudziądz, PAAK Givova, Chrobry Głogów, Chemik Auto Komis Omega Bydgoszcz, ŁKS Łódź, Orla Wąsosz, Oldboys Koszalin, Oldboys Żuromin, Zjednoczeni Team Bydgoszcz, Olimp Złocieniec oraz zagraniczne: SC Polonia Hannover, Rhinos Hamburg, Polonia Luxemburg, FK Riese Litwa, FK Draugai Wilno. Turniej rozpoczyna się już o godzinie 09:00. Zawisza trafił do grupy z Chrobrym Głogów, Olimpią Grudziądz i Oldboys Koszalin. Terminarz meczów z udziałem Zawiszy:

Godz. 09:15: Zawisza – Chrobry Głogów

Godz. 12:45: Zawisza – Olimpia Grudziądz

Godz. 13:45: Zawisza – Oldboys Koszalin

Do ćwierćfinałów (rozpoczynają się o 15:30) awansują po dwie najlepsze drużyny z czterech grup. Mecz finałowy zaplanowano na godzinę 19:00. Wcześniej, bo o 18:15, przewidziano potyczkę drużyny „Przyjaciele Brończyka” z ekipą VIP-ów. Z piłkarzy zaproszenia otrzymali m.in. Zbigniew Boniek, Stefan Majewski, Andrzej Kobylański, Roman Kosecki, Roman Wójcicki i Dariusz Żuraw.