Losowanie w Pucharze Polski szczęśliwe dla Zawiszy

Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej dokonał losowania par III rundy Pucharu Polski na szczeblu K-P ZPN (okręg bydgoski). Zawiszy dopisało szczęście, bowiem trafił się mu wolny los i awansował do kolejnej, czwartej rundy bez gry.

Z drużyn IV ligi: Piast Złotniki Kujawskie zagra z Pałuczanką Żnin, Unia Gniewkowo z Pomorzaninem Serock, a KS Sportis Łochowo z Wdą Świecie (te wszystkie zespoły IV ligi wystąpią na wyjeździe). Z kolei u siebie Notecianka Pakość zmierzy się z trzecioligową Unią Janikowo. Mecze III rundy odbędą się 11 września. Może w nich zagrać również Cuiavia Inowrocław jeśli wyeliminuje Goplanię Inowrocław. Wtedy jej rywalem będzie drużyna Cukrownika Tuczno.

Spotkania IV rundy zaplanowano na 2 października 2019 roku.