Patryk i znów Paweł załatwili sprawę

Patryk i znów Paweł załatwili sprawę

W meczu trzeciej kolejki klasy okręgowej Zawisza Bydgoszcz zmierzył się w Radominie z miejscowym Sokołem. Po wyrównanej grze bydgoska drużyna pokonała gospodarzy 2:1, chociaż wygrywała już 2:0 po bramkach Pawła Kanika i Patryka Kozłowskiego. To było trzecie z rzędu zwycięstwo Zawiszy i trzecie odniesione w potyczce wyjazdowej. Po trzech kolejkach już tylko pięć drużyn ma komplet 9 punktów. Wśród nich jest oczywiście Zawisza.

25.08.2018. 12:00: Sokół Radomin – Zawisza Bydgoszcz 1:2 (0:0)

Bramki: Paweł Jachowski (87) – Paweł Kanik (59), Patryk Kozłowski (82).

Zawisza: Marcin Niwiński – Artur Cielasiński, Jakub Witucki, Bartosz Stoppel, Bartosz Bąk – Natan Zniszczol (90, Oskar Ignatowski), Adam Wiśniewski, Krzysztof Urtnowski, Adrian Brzeziński (88, Patryk Straszewski), Paweł Kanik (81, Dawid Deresiewicz), Wojciech Ruczyński (71, Patryk Kozłowski). Żółte kartki: Urtnowski, Kozłowski. Sędziowie: Tomasz Perliński (Włocławek) – główny, Damian Ruczewski (Włocławek) i Łukasz Woźniak (Kolonia Łowiczek) – asystenci.

W czwartej kolejce Zawisza będzie podejmować w Potulicach Gryf Sicienko. Mecz pierwotnie planowany był na 1 września, ale odbędzie się 2 września (niedziela). Godzina jego rozpoczęcia zostanie dopiero ustalona.

Na zdjęciu: akcja gospodarzy pod bramką Marcina Niwińskiego. Z numerem 20 Jakub Witucki. Przed bramkarzem Niwińskim pochylony Bartosz Stoppel. 

Powiązana galeria:
zamknij reklamę
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości