Ukazał się czwarty tom piłkarskich dziejów Zawiszy Bydgoszcz!

„W ekstraklasie i na jej zapleczu. Zawisza Bydgoszcz 1984-1998” – nowa książka już się ukazała. Czwarty tom piłkarskich dziejów Zawiszy Bydgoszcz, który liczy 527 stron formatu A-4, obejmuje okres od rundy jesiennej 1984 roku do końca rundy wiosennej 1998 roku. W tym czasie bydgoski klub przez pięć sezonów z rzędu występował w ekstraklasie, a pozostałe sezony w ówczesnej II lidze (obecna I liga). W 1998 roku Zawisza utrzymał się na drugim poziomie rozgrywkowym, ale został wycofany przed rozpoczęciem sezonu 1998/1999. Książka obejmuje lata naznaczone niezwykle interesującymi wydarzeniami wśród których były m.in.: wyprawa do Wietnamu, awans do ekstraklasy, wygranie kibicowskiej „Ligi Stadionów”, pojawienie się w klubie „sponsora”, trenerskie roszady i bunt zawodników. Cena książki 100 zł. Autor Zenon Greinert (tel. 607 119 478). Pozostało już niewiele egzemplarzy czwartego tomu.

Posiadam również niewielką liczbę  egzemplarzy trzeciego tomu „»Tam najlepsi są kibice...«. Zawisza Bydgoszcz 1973-1984”.