W pojedynku Zawisza – Jeziorak nie było zwycięzcy

W kolejnym sparingu Zawisza podejmował czwartoligowy Jeziorak Iława. Na bocznym boisku od strony ul. Powstańców Warszawy upalna aura nie była sprzymierzeńcem zawodników obu zespołów. Mecz był wyrównany i obie drużyny miały szansę na zwycięstwo. Bydgoska drużyna do przerwy prowadziła 1:0 po golu Patryka Straszewskiego. Przed zmianą stron goście mieli jedną wyborną okazję bramkową. Wtedy po błędzie naszej defensywy Zawiszę uratował udanym wybiegiem bramkarz Marcin Niwiński, który wyłuskał piłkę z nogi zawodnika Jezioraka. W drugiej połowie drugiego gola mógł zdobyć Patryk Straszewski, ale będąc w dogodnej pozycji posłał futbolówkę obok bramki. W 87 minucie Jeziorak wyrównał na 1:1. Po zagraniu Radosława Galasa do siatki trafił Łukasz Suchocki.

20.07.2019. 10:00. Boczne boisko od strony ul. Powstańców Warszawy: Zawisza Bydgoszcz (IV liga) – Jeziorak Iława (IV liga) 1:1 (1:0)

Bramki: Patryk Straszewski (42) – Łukasz Suchocki (87).

W czwartym meczu kontrolnym Zawisza zagra z Unią Solec Kujawski. Spotkanie odbędzie się 24 lipca.

Na zdjęciu: między dwoma zawodnikami Jezioraka - Patryk Straszewski.