Zawisza Bydgoszcz wrócił ze zgrupowania

Dzisiaj o godz. 13:00 seniorzy bydgoskiego Zawiszy powrócili z krótkiego obozu przygotowawczego w Wągrowcu. W miniony weekend bydgoszczanie rozegrali aż dwa spotkania kontrolne i uzyskali świetne wyniki. W sobotę zremisowali 3:3 w Wągrowcu z miejscową Nielbą (IV liga), natomiast w niedzielę zwyciężyli 3:1 A-klasowego Kasztelana Papowo Biskupie. Szkoleniowiec Patryk Zarosa wyznaczył terminy oraz godziny treningów w tym tygodniu.

Plan zajęć przedstawia się następująco:

21.02.2017 (wtorek) – godz. 20:30

23.02.2017 (czwartek) – godz. 20:30

W weekend planowane są aż dwa sparingi, chociaż pierwotnie miał odbyć się jeden. W sobotę (25.02) rywalem będzie Unia Janikowo, trzynasty zespół IV ligi kujawsko-pomorskiej. Miejsce meczu zależne jest od stanu boiska w Janikowie. Możliwe, że ta potyczka zostanie przeniesiona do Barcina (godzina do ustalenia). W niedzielę Zawisza Bydgoszcz podejmie dziesiątą drużynę klasy A (grupa Bydgoszcz I) – GLKS Dobrcz (godz. 18.00, ul. Słowiańska).

Na zdjęciu: na basenie Wągrowcu - na pierwszym planie: Cezary Kiełpiński i Nikodem Kasperczak.