Zawisza remisuje w Wągrowcu

Przebywający na obozie przygotowawczym w Wągrowcu bydgoski Zawisza rozegrał mecz kontrolny. Rywalem była miejscowa Nielba, lider IV ligi (grupa: wielkopolska – północ). Gospodarze dzień wcześniej grali sparing z Obrą Kościan i dlatego na spotkanie z Zawiszą wystawili mieszany skład z juniorami i seniorami. Dzisiejsza rywalizacja zakończyła się wynikiem remisowym 3:3.

„Przegrywaliśmy 3-0. Przed przerwą udało się strzelić pierwszego gola autorstwa Kasperczaka. Druga połowa należała do nas. Nielba nie miała tak naprawdę żadnej klarownej sytuacji do strzelenia gola. Jakoś w 80 minucie bramkę kontaktową strzelił Bereza, a kilka minut później remis dał Widomski” – powiedział po meczu jeden z zawodników Zawiszy.

18.02.2017. 11:00.Wągrowiec: Nielba Wągrowiec (IV liga) – Zawisza Bydgoszcz (klasa B) 3:3 (3:1)

Bramki dla Zawiszy: Nikodem Kasperczak (37), Patryk Bereza (82), Tomasz Widomski (87).

Zawisza: Kamil Marczuk (46, Marcin Niwiński) – Bartosz Bąk, Cezary Kiełpinski, Sebastian Każuro (20, Krystian Jabłoński), Jarosław Lewandowski – Patryk Piechocki (46, Michał Setlak), Maciej Nowacki (46, Tomasz Widomski), Przemysław Marchwant, Oskar Ziemba (46, Krzysztof Topoliński), Nikodem Kasperczak – Ernest Szumla (46, Patryk Bereza). Trener: Sławomir Bigalke.

Na zdjęciu: Zawisza na boisku w Wągrowcu.