Zawisza remisuje z Rawysem

Nie udał się rewanż Zawiszy Bydgoszcz za porażkę 0:1 w rundzie jesiennej w Raciążu. Dzisiaj bydgoska drużyna bezbramkowo zremisowała w Potulicach z Rawysem. Zawisza nadal jest jednak liderem tabeli, a nawet powiększył przewagą o punkt. Miał na to wpływ wyniku meczu w Świekatowie, gdzie miejscowa Fala niespodziewanie przegrała 0:1 z Tartakiem Wudzyn.

21.04.2018. 16:00. Potulice: Zawisza Bydgoszcz – Rawys Raciąż 0:0

Zawisza: Marcin Niwiński – Michał Setlak, Tomasz Detmer, Bartosz Stoppel, Bartosz Bąk (80, Patryk Bereza) – Adam Wiśniewski, Sergiusz Kot, Arkadiusz Nowicki (65, Artur Cielasiński), Oskar Ziemba (46, Dawid Deresiewicz), Paweł Kanik, Wojciech Ruczyński (58, Patryk Straszewski). Rawys: Maciej Borzyszkowski – Robert Wiligała, Jarosław Kuligowski, Rafał Pasiński, Adrian Prill, Mateusz Pril, Szymon Schreiber (74, Paweł Jakusz-Gostomski), Bartosz Kowalewski (89, Jerzy Jasionowicz), Dominik Rybacki (75, Arkadiusz Domachowski), Damian Rybacki, Tobiasz Mocek (90, Grzegorz Glazik). Żółta kartka: Dominik Rybacki. Sędziowie: Jarosław Klein (Bydgoszcz) – główny, Robert Bujnicki (Bydgoszcz) i Jakub Kręcigłowa (Bydgoszcz) – asystenci.