Zmiany kadrowe w Zawiszy

Trwają przygotowania bydgoskiego Zawiszy, lidera IV ligi, do rundy wiosennej sezonu 2020/2021. Z uwagi na warunki atmosferyczne nie odbyły się dwa mecze kontrolne. W dotychczasowych sparingach drużyna osiągnęła wyniki:

30.01.2021: Zawisza Bydgoszcz – Pogoń Łobżenica (V liga) 5:1 (1:1)

Bramki: Mateusz Oczkowski 2 (80, 84), Rafał Piekuś (16), Jay Jaskólski (53), Kamil Żylski (81) - (33).

03.02.2021. Trzemeszno : Sokół Kleczew (III liga) – Zawisza Bydgoszcz 3:1 (1:1)

Bramka dla Zawiszy: Tomasz Żyliński (21).

06.02.2021: Zawisza Bydgoszcz – Gedania Gdańsk (IV liga) 1:0 (0:0)

Bramka: Adrian Brzeziński (52).

Nastąpiły zmiany w sztabie szkoleniowym. Duet Przemysław Dachtera – Sławomir Bigalke zastąpili: Piotr Kołc jako trener (więcej o nim >>> TUTAJ) i Paweł Kawalec – jako jego asystent (więcej o nim >>> TUTAJ). Pojawili się nowi zawodnicy. Są nimi: obrońca Ariel Jastrzembski z Pomorzanina Toruń (więcej o nim >>> TUTAJ), pomocnik Oskar Fürst, wychowanek Zawiszy - z Wigier Suwałki (więcej o nim >>> TUTAJ) i grający na pozycji pomocnika lub obrońcy Cyprian Maciejewski z Olimpii Grudziądz (więcej o nim >>> TUTAJ).