zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zamość-Rynarzewo
1:4
Ramiel Bydgoszcz
Skra Paterek
0:3
Victoria Kołaczkowo
Zorza Ślesin
3:3
GLZS Sadki
Wisła Fordon
2:1
Zawisza Bydgoszcz
Akademia Futbolu Brzoza
7:1
Olimpia Wtelno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
Pauza
GLZS Sadki
5:1
Iskra Zamość-Rynarzewo
Skra Paterek
2:1
Akademia Futbolu Brzoza
Ramiel Bydgoszcz
1:1
Victoria Kołaczkowo
Olimpia Wtelno
1:5
Wisła Fordon
LZS Zieloni Zalesie
5:0
Zorza Ślesin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Olimpia Wtelno
Iskra Zamość-Rynarzewo
1:3
LZS Zieloni Zalesie
Zorza Ślesin
1:6
Zawisza Bydgoszcz
Wisła Fordon
8:0
Skra Paterek
Ramiel Bydgoszcz
3:3
GLZS Sadki
Akademia Futbolu Brzoza
5:1
Victoria Kołaczkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
6:0
Iskra Zamość-Rynarzewo
Victoria Kołaczkowo
1:1
GLZS Sadki
Skra Paterek
Pauza
Olimpia Wtelno
2:2
Zorza Ślesin
Akademia Futbolu Brzoza
3:2
Wisła Fordon
LZS Zieloni Zalesie
2:0
Ramiel Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Akademia Futbolu Brzoza
GLZS Sadki
2:0
LZS Zieloni Zalesie
Iskra Zamość-Rynarzewo
1:2
Olimpia Wtelno
Zorza Ślesin
6:2
Skra Paterek
Wisła Fordon
8:0
Victoria Kołaczkowo
Ramiel Bydgoszcz
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisła Fordon
Zawisza Bydgoszcz
3:0
GLZS Sadki
Victoria Kołaczkowo
0:3
LZS Zieloni Zalesie
Skra Paterek
2:4
Iskra Zamość-Rynarzewo
Olimpia Wtelno
2:1
Ramiel Bydgoszcz
Akademia Futbolu Brzoza
4:0
Zorza Ślesin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Kołaczkowo
GLZS Sadki
2:3
Olimpia Wtelno
Iskra Zamość-Rynarzewo
1:9
Akademia Futbolu Brzoza
Zorza Ślesin
1:2
Wisła Fordon
Ramiel Bydgoszcz
4:2
Skra Paterek
LZS Zieloni Zalesie
0:2
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zorza Ślesin
Victoria Kołaczkowo
1:3
Zawisza Bydgoszcz
Skra Paterek
0:1
GLZS Sadki
Wisła Fordon
11:1
Iskra Zamość-Rynarzewo
Olimpia Wtelno
2:1
LZS Zieloni Zalesie
Akademia Futbolu Brzoza
4:0
Ramiel Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Olimpia Wtelno
GLZS Sadki
5:2
Akademia Futbolu Brzoza
Iskra Zamość-Rynarzewo
Pauza
Zorza Ślesin
6:1
Victoria Kołaczkowo
Ramiel Bydgoszcz
1:3
Wisła Fordon
LZS Zieloni Zalesie
4:1
Skra Paterek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ramiel Bydgoszcz
Victoria Kołaczkowo
1:1
Olimpia Wtelno
Skra Paterek
2:4
Zawisza Bydgoszcz
Zorza Ślesin
5:2
Iskra Zamość-Rynarzewo
Wisła Fordon
5:0
GLZS Sadki
Akademia Futbolu Brzoza
4:0
LZS Zieloni Zalesie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
3:2
Akademia Futbolu Brzoza
GLZS Sadki
Pauza
Iskra Zamość-Rynarzewo
2:3
Victoria Kołaczkowo
Ramiel Bydgoszcz
2:1
Zorza Ślesin
Olimpia Wtelno
6:0
Skra Paterek
LZS Zieloni Zalesie
4:7
Wisła Fordon
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zieloni Zalesie
Pauza
GLZS Sadki
- : -
Zorza Ślesin
Victoria Kołaczkowo
- : -
Skra Paterek
Ramiel Bydgoszcz
- : -
Iskra Zamość-Rynarzewo
Olimpia Wtelno
- : -
Akademia Futbolu Brzoza
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Wisła Fordon
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ślesin
- : -
LZS Zieloni Zalesie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości