zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
Pauza
Unia Gniewkowo
1:8
Chemik Moderator Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
10:0
Wda Świecie
Olimpia Grudziądz
0:4
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
Pauza
Unia Wąbrzeźno
3:4
Wda Świecie
Elana Toruń
6:0
Unia Gniewkowo
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:3
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
Pauza
Unia Gniewkowo
1:11
Olimpia Grudziądz
Wda Świecie
2:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
3:2
Elana Toruń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
Pauza
Olimpia Grudziądz
0:1
Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń
11:0
Wda Świecie
Unia Wąbrzeźno
1:6
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
Pauza
Wda Świecie
2:3
Olimpia Grudziądz
Chemik Moderator Bydgoszcz
5:2
Elana Toruń
Unia Gniewkowo
1:3
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
Pauza
Unia Wąbrzeźno
1:4
Elana Toruń
Unia Gniewkowo
1:12
Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
0:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
Pauza
Elana Toruń
1:0
Olimpia Grudziądz
Wda Świecie
4:0
Unia Gniewkowo
Zawisza Bydgoszcz
8:1
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
Pauza
Unia Wąbrzeźno
0:7
Olimpia Grudziądz
Chemik Moderator Bydgoszcz
13:1
Unia Gniewkowo
Wda Świecie
0:15
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
Pauza
Unia Gniewkowo
0:8
Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz
3:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
Wda Świecie
1:5
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
Pauza
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:2
Wda Świecie
Olimpia Grudziądz
6:2
Unia Gniewkowo
Elana Toruń
1:3
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
Pauza
Wda Świecie
1:9
Elana Toruń
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:2
Unia Wąbrzeźno
Zawisza Bydgoszcz
4:0
Olimpia Grudziądz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
Pauza
Unia Wąbrzeźno
6:2
Unia Gniewkowo
Elana Toruń
1:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
8:1
Wda Świecie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
Pauza
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:1
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
4:4
Unia Wąbrzeźno
Zawisza Bydgoszcz
20:0
Unia Gniewkowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
Pauza
Olimpia Grudziądz
1:3
Elana Toruń
Unia Wąbrzeźno
0:5
Zawisza Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
2:5
Wda Świecie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości