Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
Pauza
Promień Kowalewo Pomorskie
0:1
Zawisza Bydgoszcz
Mustang Ostaszewo
1:0
Pomorzanin Serock
KS Łochowo
1:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Grom Więcbork
3:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Pruszcz Pomorski
2:0
Gryf Sicienko
Cyklon Kończewice
5:0
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
1:4
Victoria Lisewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łochowo
Pauza
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:5
Zawisza Bydgoszcz
Pomorzanin Serock
1:4
Cyklon Kończewice
Flisak Złotoria
0:3
Start Pruszcz Pomorski
Radzynianka Radzyń Chełmiński
5:3
Unia Wąbrzeźno
Gryf Sicienko
0:2
Grom Więcbork
Promień Kowalewo Pomorskie
0:3
Sokół Radomin
Victoria Lisewo
1:3
Mustang Ostaszewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
Pauza
Mustang Ostaszewo
5:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Gryf Sicienko
Sokół Radomin
1:2
Zawisza Bydgoszcz
KS Łochowo
1:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Cyklon Kończewice
5:0
Victoria Lisewo
Start Pruszcz Pomorski
6:0
Pomorzanin Serock
Grom Więcbork
1:0
Flisak Złotoria
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mustang Ostaszewo
Promień Kowalewo Pomorskie
2:1
Unia Wąbrzeźno
Pomorzanin Serock
4:3
Grom Więcbork
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:6
Cyklon Kończewice
Sokół Radomin
1:1
KS Łochowo
Start Pruszcz Pomorski
6:0
Victoria Lisewo
Flisak Złotoria
6:4
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Gryf Sicienko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Kończewice
Pauza
KS Łochowo
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Gryf Sicienko
1:4
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
0:3
Sokół Radomin
Grom Więcbork
2:2
Victoria Lisewo
Start Pruszcz Pomorski
1:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Mustang Ostaszewo
1:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:0
Pomorzanin Serock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Start Pruszcz Pomorski
Pomorzanin Serock
3:1
Gryf Sicienko
Promień Kowalewo Pomorskie
1:0
Cyklon Kończewice
Sokół Radomin
0:1
Mustang Ostaszewo
KS Łochowo
0:1
Unia Wąbrzeźno
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:0
Grom Więcbork
Victoria Lisewo
2:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Flisak Złotoria
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
Pauza
Cyklon Kończewice
2:0
Sokół Radomin
Start Pruszcz Pomorski
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Flisak Złotoria
0:2
Pomorzanin Serock
Mustang Ostaszewo
1:0
KS Łochowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zawisza Bydgoszcz
5:1
Unia Wąbrzeźno
Gryf Sicienko
- : -
Victoria Lisewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Victoria Lisewo
- : -
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
- : -
Mustang Ostaszewo
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Grom Więcbork
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Gryf Sicienko
KS Łochowo
- : -
Cyklon Kończewice
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Pomorzanin Serock
Sokół Radomin
- : -
Start Pruszcz Pomorski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
Pauza
Pomorzanin Serock
- : -
Victoria Lisewo
Flisak Złotoria
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Grom Więcbork
- : -
Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Cyklon Kończewice
- : -
Unia Wąbrzeźno
Start Pruszcz Pomorski
- : -
KS Łochowo
Mustang Ostaszewo
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Flisak Złotoria
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Pomorzanin Serock
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Gryf Sicienko
Sokół Radomin
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Mustang Ostaszewo
- : -
Cyklon Kończewice
KS Łochowo
- : -
Grom Więcbork
Unia Wąbrzeźno
- : -
Start Pruszcz Pomorski
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Victoria Lisewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
Pauza
Gryf Sicienko
- : -
Sokół Radomin
Flisak Złotoria
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Grom Więcbork
- : -
Unia Wąbrzeźno
Victoria Lisewo
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
KS Łochowo
Cyklon Kończewice
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Start Pruszcz Pomorski
- : -
Mustang Ostaszewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Lisewo
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Pomorzanin Serock
Sokół Radomin
- : -
Flisak Złotoria
Mustang Ostaszewo
- : -
Grom Więcbork
KS Łochowo
- : -
Gryf Sicienko
Cyklon Kończewice
- : -
Start Pruszcz Pomorski
Unia Wąbrzeźno
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Pauza
Gryf Sicienko
- : -
Unia Wąbrzeźno
Pomorzanin Serock
- : -
Sokół Radomin
Flisak Złotoria
- : -
KS Łochowo
Grom Więcbork
- : -
Cyklon Kończewice
Victoria Lisewo
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Mustang Ostaszewo
Start Pruszcz Pomorski
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
Pauza
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
KS Łochowo
- : -
Pomorzanin Serock
Mustang Ostaszewo
- : -
Gryf Sicienko
Unia Wąbrzeźno
- : -
Flisak Złotoria
Sokół Radomin
- : -
Victoria Lisewo
Cyklon Kończewice
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Pruszcz Pomorski
- : -
Grom Więcbork
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Promień Kowalewo Pomorskie
Gryf Sicienko
- : -
Cyklon Kończewice
Pomorzanin Serock
- : -
Unia Wąbrzeźno
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Sokół Radomin
Flisak Złotoria
- : -
Mustang Ostaszewo
Grom Więcbork
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Victoria Lisewo
- : -
KS Łochowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Start Pruszcz Pomorski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości