zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
2:3
Victoria Koronowo
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
2:3
LKS Dąbrowa Chełminska
Tartak Wudzyn
1:6
KS Łochowo
MLKS Tucholanka Tuchola
2:3
BKS Bydgoszcz
Grom Więcbork
0:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Tarpan Mrocza
1:4
Fala Świekatowo
Sparta Przysiersk
3:3
Czarni Lniano
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
1:2
Rawys Raciąż
KS Łochowo
2:0
Tarpan Mrocza
Fala Świekatowo
2:1
Sparta Przysiersk
Czarni Lniano
1:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Krajna Sępólno Krajeńskie
4:1
Tartak Wudzyn
Victoria Koronowo
4:0
Grom Więcbork
LKS Dąbrowa Chełminska
1:2
BKS Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tartak Wudzyn
0:3
Victoria Koronowo
Grom Więcbork
0:1
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
MLKS Tucholanka Tuchola
1:1
Fala Świekatowo
Rawys Raciąż
2:2
LKS Dąbrowa Chełminska
Sparta Przysiersk
3:1
KS Łochowo
Tarpan Mrocza
3:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
BKS Bydgoszcz
4:0
Czarni Lniano
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
1:0
Tartak Wudzyn
KS Łochowo
3:0
MLKS Tucholanka Tuchola
LKS Dąbrowa Chełminska
1:0
Czarni Lniano
Fala Świekatowo
1:0
BKS Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:3
Sparta Przysiersk
Rawys Raciąż
0:1
Grom Więcbork
Victoria Koronowo
3:3
Tarpan Mrocza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lniano
1:2
Fala Świekatowo
Tartak Wudzyn
0:3*
Rawys Raciąż
Grom Więcbork
3:2
LKS Dąbrowa Chełminska
MLKS Tucholanka Tuchola
4:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Sparta Przysiersk
2:2
Victoria Koronowo
Tarpan Mrocza
1:2
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
BKS Bydgoszcz
0:0
KS Łochowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
3:2
Sparta Przysiersk
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:2
BKS Bydgoszcz
KS Łochowo
6:3
Czarni Lniano
Rawys Raciąż
7:0
Tarpan Mrocza
LKS Dąbrowa Chełminska
0:3
Fala Świekatowo
Grom Więcbork
7:1
Tartak Wudzyn
Victoria Koronowo
1:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
1:4
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Fala Świekatowo
0:1
KS Łochowo
Czarni Lniano
1:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Tartak Wudzyn
3:0*
LKS Dąbrowa Chełminska
Tarpan Mrocza
3:3
Grom Więcbork
Sparta Przysiersk
2:0
Rawys Raciąż
BKS Bydgoszcz
2:2
Victoria Koronowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
0:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
0:0
BKS Bydgoszcz
Victoria Koronowo
4:3
Czarni Lniano
Tartak Wudzyn
3:2
Tarpan Mrocza
LKS Dąbrowa Chełminska
1:2
KS Łochowo
Grom Więcbork
4:0
Sparta Przysiersk
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:6
Fala Świekatowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łochowo
6:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
MLKS Tucholanka Tuchola
2:2
Grom Więcbork
Fala Świekatowo
0:1
Victoria Koronowo
Czarni Lniano
2:2
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Sparta Przysiersk
1:4
Tartak Wudzyn
Tarpan Mrocza
0:6
LKS Dąbrowa Chełminska
BKS Bydgoszcz
0:2
Rawys Raciąż
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
4:0
Czarni Lniano
Tartak Wudzyn
0:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Grom Więcbork
5:1
BKS Bydgoszcz
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
1:2
Fala Świekatowo
Victoria Koronowo
2:1
KS Łochowo
LKS Dąbrowa Chełminska
2:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Tarpan Mrocza
3:1
Sparta Przysiersk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
6:2
Tarpan Mrocza
Fala Świekatowo
2:0
Rawys Raciąż
Czarni Lniano
1:2
Grom Więcbork
KS Łochowo
3:1
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Sparta Przysiersk
3:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:6
Victoria Koronowo
BKS Bydgoszcz
6:1
Tartak Wudzyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
1:2
Fala Świekatowo
Rawys Raciąż
0:1
KS Łochowo
Tartak Wudzyn
1:2
Czarni Lniano
LKS Dąbrowa Chełminska
1:1
Victoria Koronowo
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
1:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Tarpan Mrocza
2:3
BKS Bydgoszcz
Sparta Przysiersk
3:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
2:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Fala Świekatowo
2:1
Tartak Wudzyn
Victoria Koronowo
6:0
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
KS Łochowo
6:1
Grom Więcbork
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:3
Rawys Raciąż
Czarni Lniano
4:1
Tarpan Mrocza
BKS Bydgoszcz
2:0
Sparta Przysiersk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
2:1
Rawys Raciąż
Fala Świekatowo
3:0*
Tarpan Mrocza
Czarni Lniano
2:2
Sparta Przysiersk
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:1
Grom Więcbork
LKS Dąbrowa Chełminska
1:1
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
KS Łochowo
2:2
Tartak Wudzyn
BKS Bydgoszcz
2:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
2:1
Czarni Lniano
Grom Więcbork
1:2
Victoria Koronowo
Rawys Raciąż
3:1
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Sparta Przysiersk
0:3
Fala Świekatowo
Tartak Wudzyn
4:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Tarpan Mrocza
0:0
KS Łochowo
BKS Bydgoszcz
4:1
LKS Dąbrowa Chełminska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
0:2
Grom Więcbork
Fala Świekatowo
1:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:1
Tarpan Mrocza
Czarni Lniano
2:5
BKS Bydgoszcz
Victoria Koronowo
3:0
Tartak Wudzyn
LKS Dąbrowa Chełminska
1:3
Rawys Raciąż
KS Łochowo
6:1
Sparta Przysiersk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
0:2
KS Łochowo
Czarni Lniano
4:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Grom Więcbork
1:0
Rawys Raciąż
Tartak Wudzyn
3:1
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Tarpan Mrocza
0:2
Victoria Koronowo
Sparta Przysiersk
0:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
BKS Bydgoszcz
3:2
Fala Świekatowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
3:0
Czarni Lniano
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Victoria Koronowo
1:1
Sparta Przysiersk
LKS Dąbrowa Chełminska
1:2
Grom Więcbork
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
3:0
Tarpan Mrocza
KS Łochowo
3:2
BKS Bydgoszcz
Rawys Raciąż
7:2
Tartak Wudzyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
3:1
LKS Dąbrowa Chełminska
Czarni Lniano
3:3
KS Łochowo
MLKS Tucholanka Tuchola
2:1
Victoria Koronowo
Sparta Przysiersk
1:0
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Tartak Wudzyn
5:2
Grom Więcbork
Tarpan Mrocza
1:2
Rawys Raciąż
BKS Bydgoszcz
8:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
2:2
Tarpan Mrocza
Rawys Raciąż
5:1
Sparta Przysiersk
Victoria Koronowo
0:1
BKS Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
3:1
Tartak Wudzyn
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
3:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:1
Czarni Lniano
KS Łochowo
2:1
Fala Świekatowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lniano
0:6
Victoria Koronowo
MLKS Tucholanka Tuchola
2:0
Rawys Raciąż
Fala Świekatowo
2:3
Krajna Sępólno Krajeńskie
KS Łochowo
6:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Sparta Przysiersk
0:0
Grom Więcbork
Tarpan Mrocza
5:1
Tartak Wudzyn
BKS Bydgoszcz
8:1
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
3:0
Fala Świekatowo
LKS Dąbrowa Chełminska
2:2
Tarpan Mrocza
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
2:1
Czarni Lniano
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:2
KS Łochowo
Grom Więcbork
2:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Rawys Raciąż
2:0
BKS Bydgoszcz
Tartak Wudzyn
6:3
Sparta Przysiersk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lniano
2:2
Rawys Raciąż
MLKS Tucholanka Tuchola
9:0
Tartak Wudzyn
Fala Świekatowo
5:0
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:3
LKS Dąbrowa Chełminska
KS Łochowo
2:0
Victoria Koronowo
Sparta Przysiersk
1:2
Tarpan Mrocza
BKS Bydgoszcz
2:2
Grom Więcbork
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dąbrowa Chełminska
1:5
Sparta Przysiersk
Tarpan Mrocza
4:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
1:1
KS Łochowo
Victoria Koronowo
6:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
2:2
Czarni Lniano
Rawys Raciąż
0:3
Fala Świekatowo
Tartak Wudzyn
3:1
BKS Bydgoszcz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łochowo
5:2
Rawys Raciąż
Czarni Lniano
4:5
Tartak Wudzyn
MLKS Tucholanka Tuchola
6:2
Sparta Przysiersk
Fala Świekatowo
1:3
Grom Więcbork
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:1
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Victoria Koronowo
0:0
LKS Dąbrowa Chełminska
BKS Bydgoszcz
6:4
Tarpan Mrocza
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
- : -
Victoria Koronowo
Rawys Raciąż
- : -
Krajna Sępólno Krajeńskie
Tartak Wudzyn
- : -
Fala Świekatowo
Sparta Przysiersk
- : -
BKS Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
KS Łochowo
Tarpan Mrocza
- : -
Czarni Lniano
LKS Dąbrowa Chełminska
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości