Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rol.Ko Konojady
10:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Drwęca Golub-Dobrzyń
11:0
Stal Grudziądz
Gol Brodnica
1:6
Sparta Brodnica
Saturn Ostrowite
0:6
Olimpia Grudziądz
Iskra Ciechocin
3:0
Piast Łasin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
4:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Olimpia Grudziądz
5:0
Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:2
Iskra Ciechocin
Stal Grudziądz
0:7
Rol.Ko Konojady
Saturn Ostrowite
0:10
Gol Brodnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rol.Ko Konojady
0:2
Sparta Brodnica
Drwęca Golub-Dobrzyń
17:0
Saturn Ostrowite
Gol Brodnica
3:5
Olimpia Grudziądz
Piast Łasin
0:8
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Iskra Ciechocin
5:1
Stal Grudziądz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
4:2
Iskra Ciechocin
Olimpia Grudziądz
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Stal Grudziądz
2:5
Piast Łasin
Gol Brodnica
2:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Saturn Ostrowite
1:12
Rol.Ko Konojady
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
8:3
Stal Grudziądz
Rol.Ko Konojady
0:3
Gol Brodnica
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:1
Olimpia Grudziądz
Piast Łasin
0:15
Sparta Brodnica
Iskra Ciechocin
6:0
Saturn Ostrowite
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
13:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Olimpia Grudziądz
5:0
Stal Grudziądz
Drwęca Golub-Dobrzyń
5:1
Rol.Ko Konojady
Gol Brodnica
2:1
Iskra Ciechocin
Saturn Ostrowite
4:0
Piast Łasin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
8:2
Saturn Ostrowite
Rol.Ko Konojady
1:1
Olimpia Grudziądz
Stal Grudziądz
0:10
Sparta Brodnica
Piast Łasin
0:16
Gol Brodnica
Iskra Ciechocin
0:11
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
3:0
Sparta Brodnica
Rol.Ko Konojady
2:3
Iskra Ciechocin
Drwęca Golub-Dobrzyń
14:1
Piast Łasin
Gol Brodnica
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Saturn Ostrowite
7:0
Stal Grudziądz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
19:1
Saturn Ostrowite
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:6
Drwęca Golub-Dobrzyń
Stal Grudziądz
1:4
Gol Brodnica
Piast Łasin
0:6
Rol.Ko Konojady
Iskra Ciechocin
0:3
Olimpia Grudziądz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości