zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:3
Piast Łasin
Victoria Lisewo
2:1
LZS Bobrowo
Sokół Radomin
6:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Węgrowianka Węgrowo
2:1
Iskra Ciechocin
Unia Wąbrzeźno
1:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
3:4
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo
4:5
Victoria Lisewo
LZS Bobrowo
2:4
Unia Wąbrzeźno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:3
Sokół Radomin
Iskra Ciechocin
7:3
Piast Łasin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Victoria Lisewo
5:0
Iskra Ciechocin
Sokół Radomin
5:2
LZS Bobrowo
Piast Łasin
2:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Unia Wąbrzeźno
2:1
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrowo
1:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Victoria Lisewo
5:0
Unia Wąbrzeźno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:3
Piast Łasin
Iskra Ciechocin
2:4
Promień Kowalewo Pomorskie
Węgrowianka Węgrowo
2:0
Sokół Radomin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
8:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński
4:1
Węgrowianka Węgrowo
Unia Wąbrzeźno
6:1
Iskra Ciechocin
Sokół Radomin
1:2
Victoria Lisewo
Piast Łasin
2:2
LZS Bobrowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Lisewo
6:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Unia Wąbrzeźno
2:1
Sokół Radomin
LZS Bobrowo
9:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Iskra Ciechocin
2:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Węgrowianka Węgrowo
4:2
Piast Łasin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:1
LZS Bobrowo
Promień Kowalewo Pomorskie
8:3
Węgrowianka Węgrowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:0
Unia Wąbrzeźno
Sokół Radomin
2:1
Iskra Ciechocin
Piast Łasin
1:3
Victoria Lisewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:2
Piast Łasin
Sokół Radomin
1:5
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Iskra Ciechocin
2:2
LZS Bobrowo
Victoria Lisewo
5:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Węgrowianka Węgrowo
3:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:5
Victoria Lisewo
Promień Kowalewo Pomorskie
4:5
Unia Wąbrzeźno
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:0
Iskra Ciechocin
LZS Bobrowo
5:5
Węgrowianka Węgrowo
Piast Łasin
0:0
Sokół Radomin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
5:0
Unia Wąbrzeźno
LZS Bobrowo
0:0
Victoria Lisewo
Piast Łasin
2:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Iskra Ciechocin
4:1
Węgrowianka Węgrowo
Promień Kowalewo Pomorskie
1:1
Sokół Radomin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Victoria Lisewo
2:2
Węgrowianka Węgrowo
Piast Łasin
2:2
Iskra Ciechocin
Unia Wąbrzeźno
7:2
LZS Bobrowo
Sokół Radomin
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrowo
2:3
Sokół Radomin
Promień Kowalewo Pomorskie
4:3
Piast Łasin
Iskra Ciechocin
2:1
Victoria Lisewo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo
2:2
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
LZS Bobrowo
Piast Łasin
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Wąbrzeźno
- : -
Victoria Lisewo
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Iskra Ciechocin
Sokół Radomin
- : -
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrowo
- : -
Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Victoria Lisewo
- : -
Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Iskra Ciechocin
- : -
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Iskra Ciechocin
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
LZS Bobrowo
Piast Łasin
- : -
Węgrowianka Węgrowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Victoria Lisewo
Sokół Radomin
- : -
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrowo
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Iskra Ciechocin
- : -
Sokół Radomin
Victoria Lisewo
- : -
Piast Łasin
Węgrowianka Węgrowo
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Unia Wąbrzeźno
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrowo
- : -
Iskra Ciechocin
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Victoria Lisewo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Sokół Radomin
Piast Łasin
- : -
Unia Wąbrzeźno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
- : -
Piast Łasin
Węgrowianka Węgrowo
- : -
LZS Bobrowo
Iskra Ciechocin
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Victoria Lisewo
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Wąbrzeźno
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości