zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Myśliwiec Gostycyn
Pauza
LKS Kęsowo
1:0
Taxus Komierowo
Tucholski KP Tuchola
1:0
Victoria Mąkowarsko
Olimpia Wtelno
1:2
Sokół Nowy Dwór
Gwiazda Sypniewo
2:4
KS Kawle Elmasz-Team
Biomasa Skarpa
2:0
GKS Fuks Wielowicz
Łokietek Wierzchucin Królewski
1:4
Gryf II Sicienko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nowy Dwór
Pauza
Olimpia Wtelno
4:2
Biomasa Skarpa
KS Kawle Elmasz-Team
3:0*
Myśliwiec Gostycyn
Victoria Mąkowarsko
0:2
Łokietek Wierzchucin Królewski
Taxus Komierowo
1:4
Tucholski KP Tuchola
GKS Fuks Wielowicz
6:2
LKS Kęsowo
Gryf II Sicienko
5:1
Gwiazda Sypniewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kawle Elmasz-Team
Pauza
LKS Kęsowo
2:2
Olimpia Wtelno
Tucholski KP Tuchola
3:2
GKS Fuks Wielowicz
Myśliwiec Gostycyn
2:3
Gryf II Sicienko
Gwiazda Sypniewo
1:1
Victoria Mąkowarsko
Biomasa Skarpa
1:0
Sokół Nowy Dwór
Łokietek Wierzchucin Królewski
8:2
Taxus Komierowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf II Sicienko
Pauza
Sokół Nowy Dwór
0:4
KS Kawle Elmasz-Team
Olimpia Wtelno
3:0
Tucholski KP Tuchola
Biomasa Skarpa
1:0
LKS Kęsowo
Victoria Mąkowarsko
3:1
Myśliwiec Gostycyn
Taxus Komierowo
4:2
Gwiazda Sypniewo
GKS Fuks Wielowicz
3:0
Łokietek Wierzchucin Królewski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Mąkowarsko
Pauza
LKS Kęsowo
2:4
Sokół Nowy Dwór
Tucholski KP Tuchola
2:4
Biomasa Skarpa
Myśliwiec Gostycyn
1:2
Taxus Komierowo
Gwiazda Sypniewo
2:4
GKS Fuks Wielowicz
KS Kawle Elmasz-Team
3:3
Gryf II Sicienko
Łokietek Wierzchucin Królewski
1:1
Olimpia Wtelno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Taxus Komierowo
Pauza
LKS Kęsowo
0:4
Tucholski KP Tuchola
Sokół Nowy Dwór
0:1
Gryf II Sicienko
Olimpia Wtelno
0:1
Gwiazda Sypniewo
Biomasa Skarpa
0:1
Łokietek Wierzchucin Królewski
Victoria Mąkowarsko
1:0
KS Kawle Elmasz-Team
GKS Fuks Wielowicz
8:1
Myśliwiec Gostycyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Fuks Wielowicz
Pauza
Tucholski KP Tuchola
6:1
Sokół Nowy Dwór
Myśliwiec Gostycyn
1:2
Olimpia Wtelno
Gwiazda Sypniewo
1:0
Biomasa Skarpa
KS Kawle Elmasz-Team
4:0
Taxus Komierowo
Łokietek Wierzchucin Królewski
4:0
LKS Kęsowo
Gryf II Sicienko
3:0
Victoria Mąkowarsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Wtelno
Pauza
LKS Kęsowo
3:3
Gwiazda Sypniewo
Tucholski KP Tuchola
4:0
Łokietek Wierzchucin Królewski
Sokół Nowy Dwór
4:0
Victoria Mąkowarsko
Biomasa Skarpa
2:1
Myśliwiec Gostycyn
Taxus Komierowo
4:4
Gryf II Sicienko
GKS Fuks Wielowicz
0:2
KS Kawle Elmasz-Team
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Biomasa Skarpa
Pauza
Myśliwiec Gostycyn
1:4
LKS Kęsowo
Gwiazda Sypniewo
1:1
Tucholski KP Tuchola
KS Kawle Elmasz-Team
5:0
Olimpia Wtelno
Łokietek Wierzchucin Królewski
4:0
Sokół Nowy Dwór
Victoria Mąkowarsko
3:0
Taxus Komierowo
Gryf II Sicienko
4:8
GKS Fuks Wielowicz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kęsowo
Pauza
Tucholski KP Tuchola
3:0
Myśliwiec Gostycyn
Sokół Nowy Dwór
4:3
Taxus Komierowo
Olimpia Wtelno
3:2
Gryf II Sicienko
Biomasa Skarpa
4:2
KS Kawle Elmasz-Team
Łokietek Wierzchucin Królewski
2:1
Gwiazda Sypniewo
GKS Fuks Wielowicz
4:0
Victoria Mąkowarsko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tucholski KP Tuchola
Pauza
Myśliwiec Gostycyn
0:4
Łokietek Wierzchucin Królewski
Gwiazda Sypniewo
4:3
Sokół Nowy Dwór
KS Kawle Elmasz-Team
4:0
LKS Kęsowo
Victoria Mąkowarsko
1:0
Olimpia Wtelno
Taxus Komierowo
1:4
GKS Fuks Wielowicz
Gryf II Sicienko
3:1
Biomasa Skarpa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Wierzchucin Królewski
Pauza
LKS Kęsowo
2:5
Gryf II Sicienko
Tucholski KP Tuchola
2:5
KS Kawle Elmasz-Team
Sokół Nowy Dwór
2:1
GKS Fuks Wielowicz
Olimpia Wtelno
5:2
Taxus Komierowo
Gwiazda Sypniewo
2:0
Myśliwiec Gostycyn
Biomasa Skarpa
1:4
Victoria Mąkowarsko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Sypniewo
Pauza
Myśliwiec Gostycyn
3:3
Sokół Nowy Dwór
KS Kawle Elmasz-Team
1:0
Łokietek Wierzchucin Królewski
Victoria Mąkowarsko
1:1
LKS Kęsowo
Taxus Komierowo
1:6
Biomasa Skarpa
GKS Fuks Wielowicz
4:2
Olimpia Wtelno
Gryf II Sicienko
1:0
Tucholski KP Tuchola
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Myśliwiec Gostycyn
Pauza
Sokół Nowy Dwór
0:2
Olimpia Wtelno
KS Kawle Elmasz-Team
6:4
Gwiazda Sypniewo
Victoria Mąkowarsko
0:0
Tucholski KP Tuchola
GKS Fuks Wielowicz
3:4
Biomasa Skarpa
Gryf II Sicienko
1:0
Łokietek Wierzchucin Królewski
Taxus Komierowo
2:2
LKS Kęsowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nowy Dwór
Pauza
Tucholski KP Tuchola
3:0
Taxus Komierowo
Myśliwiec Gostycyn
0:2
KS Kawle Elmasz-Team
Gwiazda Sypniewo
5:1
Gryf II Sicienko
Biomasa Skarpa
4:3
Olimpia Wtelno
Łokietek Wierzchucin Królewski
4:0
Victoria Mąkowarsko
LKS Kęsowo
1:1
GKS Fuks Wielowicz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kawle Elmasz-Team
Pauza
Sokół Nowy Dwór
1:2
Biomasa Skarpa
Victoria Mąkowarsko
2:0
Gwiazda Sypniewo
Taxus Komierowo
1:5
Łokietek Wierzchucin Królewski
GKS Fuks Wielowicz
1:2
Tucholski KP Tuchola
Gryf II Sicienko
2:0
Myśliwiec Gostycyn
Olimpia Wtelno
2:1
LKS Kęsowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf II Sicienko
Pauza
Myśliwiec Gostycyn
1:1
Victoria Mąkowarsko
Gwiazda Sypniewo
2:2
Taxus Komierowo
KS Kawle Elmasz-Team
3:0
Sokół Nowy Dwór
Tucholski KP Tuchola
5:2
Olimpia Wtelno
Łokietek Wierzchucin Królewski
4:1
GKS Fuks Wielowicz
LKS Kęsowo
0:2
Biomasa Skarpa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Mąkowarsko
Pauza
Taxus Komierowo
0:0
Myśliwiec Gostycyn
Gryf II Sicienko
0:2
KS Kawle Elmasz-Team
Olimpia Wtelno
0:1
Łokietek Wierzchucin Królewski
Sokół Nowy Dwór
2:0
LKS Kęsowo
Biomasa Skarpa
2:2
Tucholski KP Tuchola
GKS Fuks Wielowicz
3:3
Gwiazda Sypniewo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Taxus Komierowo
Pauza
KS Kawle Elmasz-Team
9:0
Victoria Mąkowarsko
Tucholski KP Tuchola
2:1
LKS Kęsowo
Myśliwiec Gostycyn
7:1
GKS Fuks Wielowicz
Gwiazda Sypniewo
1:0
Olimpia Wtelno
Łokietek Wierzchucin Królewski
3:1
Biomasa Skarpa
Gryf II Sicienko
3:1
Sokół Nowy Dwór
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Fuks Wielowicz
Pauza
Olimpia Wtelno
2:5
Myśliwiec Gostycyn
Sokół Nowy Dwór
6:0
Tucholski KP Tuchola
Victoria Mąkowarsko
0:2
Gryf II Sicienko
Taxus Komierowo
0:4
KS Kawle Elmasz-Team
Biomasa Skarpa
4:2
Gwiazda Sypniewo
LKS Kęsowo
1:0
Łokietek Wierzchucin Królewski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Wtelno
Pauza
Myśliwiec Gostycyn
4:0
Biomasa Skarpa
Łokietek Wierzchucin Królewski
2:2
Tucholski KP Tuchola
Victoria Mąkowarsko
1:2
Sokół Nowy Dwór
KS Kawle Elmasz-Team
5:1
GKS Fuks Wielowicz
Gryf II Sicienko
2:3
Taxus Komierowo
Gwiazda Sypniewo
1:5
LKS Kęsowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Biomasa Skarpa
Pauza
Tucholski KP Tuchola
0:1
Gwiazda Sypniewo
Olimpia Wtelno
1:3
KS Kawle Elmasz-Team
Sokół Nowy Dwór
0:3
Łokietek Wierzchucin Królewski
Taxus Komierowo
1:2
Victoria Mąkowarsko
GKS Fuks Wielowicz
8:2
Gryf II Sicienko
LKS Kęsowo
3:6
Myśliwiec Gostycyn
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kęsowo
Pauza
Victoria Mąkowarsko
0:2
GKS Fuks Wielowicz
Gryf II Sicienko
2:3
Olimpia Wtelno
Gwiazda Sypniewo
0:4
Łokietek Wierzchucin Królewski
Taxus Komierowo
4:0
Sokół Nowy Dwór
Myśliwiec Gostycyn
3:1
Tucholski KP Tuchola
KS Kawle Elmasz-Team
4:2
Biomasa Skarpa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tucholski KP Tuchola
Pauza
Sokół Nowy Dwór
2:3
Gwiazda Sypniewo
Olimpia Wtelno
2:2
Victoria Mąkowarsko
Biomasa Skarpa
2:3
Gryf II Sicienko
Łokietek Wierzchucin Królewski
1:5
Myśliwiec Gostycyn
GKS Fuks Wielowicz
3:1
Taxus Komierowo
LKS Kęsowo
2:4
KS Kawle Elmasz-Team
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Wierzchucin Królewski
Pauza
KS Kawle Elmasz-Team
9:0
Tucholski KP Tuchola
Gryf II Sicienko
4:2
LKS Kęsowo
Myśliwiec Gostycyn
2:3
Gwiazda Sypniewo
Victoria Mąkowarsko
0:2
Biomasa Skarpa
Taxus Komierowo
8:0
Olimpia Wtelno
GKS Fuks Wielowicz
6:3
Sokół Nowy Dwór
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Sypniewo
Pauza
Biomasa Skarpa
0:0
Taxus Komierowo
Tucholski KP Tuchola
1:2
Gryf II Sicienko
Olimpia Wtelno
1:3
GKS Fuks Wielowicz
LKS Kęsowo
4:2
Victoria Mąkowarsko
Sokół Nowy Dwór
0:3
Myśliwiec Gostycyn
Łokietek Wierzchucin Królewski
3:0
KS Kawle Elmasz-Team
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości