zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
3:2
MLKS Tucholanka Tuchola
WKS Zawisza Bydgoszcz
1:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
1:3
Victoria Koronowo
Grom Więcbork
1:0
Feniks Mrocza
JSS III Bydgoszcz
1:3
AP Brda Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
0:1
Czarni Nakło
Krajna Sępólno Krajeńskie
6:0
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
MLKS Tucholanka Tuchola
1:0
WKS Zawisza Bydgoszcz
Victoria Koronowo
0:4
JSS III Bydgoszcz
Feniks Mrocza
4:1
AP Brda Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
0:2
Feniks Mrocza
AP Brda Bydgoszcz
7:0
Victoria Koronowo
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
0:7
MLKS Tucholanka Tuchola
JSS III Bydgoszcz
4:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
WKS Zawisza Bydgoszcz
3:1
Grom Więcbork
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:1
AP Brda Bydgoszcz
Czarni Nakło
2:1
WKS Zawisza Bydgoszcz
Grom Więcbork
5:0
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
MLKS Tucholanka Tuchola
3:0
JSS III Bydgoszcz
Feniks Mrocza
3:0
Victoria Koronowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Brda Bydgoszcz
4:3
MLKS Tucholanka Tuchola
JSS III Bydgoszcz
1:6
Grom Więcbork
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
2:2
Czarni Nakło
WKS Zawisza Bydgoszcz
1:1
Feniks Mrocza
Victoria Koronowo
0:3
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Feniks Mrocza
1:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Czarni Nakło
1:0
JSS III Bydgoszcz
Grom Więcbork
3:1
AP Brda Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
2:0
Victoria Koronowo
WKS Zawisza Bydgoszcz
4:2
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Brda Bydgoszcz
3:5
Czarni Nakło
JSS III Bydgoszcz
0:6
WKS Zawisza Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
0:1
Feniks Mrocza
Victoria Koronowo
0:5
Grom Więcbork
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
7:0
Victoria Koronowo
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
1:1
JSS III Bydgoszcz
Feniks Mrocza
2:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Grom Więcbork
1:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
WKS Zawisza Bydgoszcz
3:1
AP Brda Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Brda Bydgoszcz
6:1
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
JSS III Bydgoszcz
0:2
Feniks Mrocza
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:2
Czarni Nakło
MLKS Tucholanka Tuchola
0:2
Grom Więcbork
Victoria Koronowo
0:5
WKS Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Feniks Mrocza
1:0
Grom Więcbork
MLKS Tucholanka Tuchola
5:0
Czarni Nakło
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:1
WKS Zawisza Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
3:1
JSS III Bydgoszcz
Victoria Koronowo
2:2
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
1:3
Krajna Sępólno Krajeńskie
Czarni Nakło
1:2
Grom Więcbork
AP Brda Bydgoszcz
0:3
Feniks Mrocza
WKS Zawisza Bydgoszcz
1:3
MLKS Tucholanka Tuchola
JSS III Bydgoszcz
1:0
Victoria Koronowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
1:3
WKS Zawisza Bydgoszcz
Feniks Mrocza
6:1
Czarni Nakło
MLKS Tucholanka Tuchola
7:0
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:0
JSS III Bydgoszcz
Victoria Koronowo
0:3
AP Brda Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
JSS III Bydgoszcz
1:5
MLKS Tucholanka Tuchola
WKS Zawisza Bydgoszcz
6:1
Czarni Nakło
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
0:4
Grom Więcbork
AP Brda Bydgoszcz
4:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Koronowo
0:2
Feniks Mrocza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Feniks Mrocza
0:1
WKS Zawisza Bydgoszcz
Czarni Nakło
7:2
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Grom Więcbork
4:1
JSS III Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
4:1
Victoria Koronowo
MLKS Tucholanka Tuchola
7:1
AP Brda Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
0:5
WKS Zawisza Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:0
Feniks Mrocza
AP Brda Bydgoszcz
0:6
Grom Więcbork
Victoria Koronowo
1:6
MLKS Tucholanka Tuchola
JSS III Bydgoszcz
1:4
Czarni Nakło
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
8:0
AP Brda Bydgoszcz
Grom Więcbork
4:0
Victoria Koronowo
MLKS Tucholanka Tuchola
8:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Feniks Mrocza
8:0
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
WKS Zawisza Bydgoszcz
4:1
JSS III Bydgoszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Brda Bydgoszcz
1:6
WKS Zawisza Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:3
Grom Więcbork
MLKS Tucholanka Tuchola
1:2
Feniks Mrocza
Victoria Koronowo
0:5
Czarni Nakło
JSS III Bydgoszcz
0:0
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
0:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Czarni Nakło
1:5
Krajna Sępólno Krajeńskie
WKS Zawisza Bydgoszcz
5:0
Victoria Koronowo
Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński
3:7
AP Brda Bydgoszcz
Feniks Mrocza
5:0
JSS III Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości