zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Papowo Biskupie
1:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Pogrom Zbójno
1:1
Unia Wąbrzeźno
Sokół Lubicz
0:1
KS Pomorzanin Toruń
Stal Grudziądz
1:1
Cyklon Kończewice
Wojownik Wabcz
4:0
LZS Świedziebnia
Victoria Lisewo
4:0
Unislavia Unisław
Gwiazda Starogród
4:0
Piast Łasin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Lubicz
0:3
Pogrom Zbójno
KS Pomorzanin Toruń
2:5
Kasztelan Papowo Biskupie
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:6
Unislavia Unisław
Unia Wąbrzeźno
2:2
Gwiazda Starogród
Piast Łasin
2:0
Wojownik Wabcz
Cyklon Kończewice
5:0
Victoria Lisewo
LZS Świedziebnia
3:5
Stal Grudziądz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
3:1
Piast Łasin
Victoria Lisewo
4:0
LZS Świedziebnia
Gwiazda Starogród
4:1
Sokół Lubicz
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:1
Cyklon Kończewice
Pogrom Zbójno
1:1
KS Pomorzanin Toruń
Wojownik Wabcz
5:2
Unia Wąbrzeźno
Unislavia Unisław
2:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:0
Stal Grudziądz
KS Pomorzanin Toruń
4:2
Unislavia Unisław
Cyklon Kończewice
1:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Sokół Lubicz
2:5
Wojownik Wabcz
Pogrom Zbójno
5:4
Gwiazda Starogród
Piast Łasin
1:3
Victoria Lisewo
LZS Świedziebnia
4:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
2:1
Sokół Lubicz
Wojownik Wabcz
4:1
Pogrom Zbójno
Kasztelan Papowo Biskupie
4:3
LZS Świedziebnia
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:4
Piast Łasin
Victoria Lisewo
0:0
Unia Wąbrzeźno
Unislavia Unisław
1:3
Cyklon Kończewice
Gwiazda Starogród
5:3
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Świedziebnia
3:4
Unislavia Unisław
Unia Wąbrzeźno
7:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
KS Pomorzanin Toruń
4:0
Cyklon Kończewice
Sokół Lubicz
1:3
Victoria Lisewo
Gwiazda Starogród
1:0
Wojownik Wabcz
Piast Łasin
0:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Pogrom Zbójno
4:5
Stal Grudziądz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
2:0
Gwiazda Starogród
Cyklon Kończewice
7:1
LZS Świedziebnia
Kasztelan Papowo Biskupie
1:2
Unia Wąbrzeźno
Unislavia Unisław
3:1
Piast Łasin
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:2
Sokół Lubicz
Wojownik Wabcz
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Victoria Lisewo
1:1
Pogrom Zbójno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Lubicz
3:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Unia Wąbrzeźno
2:0
Unislavia Unisław
Pogrom Zbójno
3:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
KS Pomorzanin Toruń
5:1
LZS Świedziebnia
Piast Łasin
0:1
Cyklon Kończewice
Gwiazda Starogród
0:3
Victoria Lisewo
Wojownik Wabcz
4:3
Stal Grudziądz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
3:1
KS Pomorzanin Toruń
LZS Świedziebnia
4:0
Piast Łasin
Kasztelan Papowo Biskupie
2:2
Pogrom Zbójno
Unislavia Unisław
4:1
Sokół Lubicz
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:2
Gwiazda Starogród
Cyklon Kończewice
0:1
Unia Wąbrzeźno
Victoria Lisewo
2:0
Wojownik Wabcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Lubicz
1:3
Cyklon Kończewice
Stal Grudziądz
5:0
Victoria Lisewo
Wojownik Wabcz
4:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
Unia Wąbrzeźno
4:0
LZS Świedziebnia
Pogrom Zbójno
0:2
Unislavia Unisław
Gwiazda Starogród
0:1
Kasztelan Papowo Biskupie
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Piast Łasin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Świedziebnia
0:2
Sokół Lubicz
Piast Łasin
0:1
Unia Wąbrzeźno
Cyklon Kończewice
2:1
Pogrom Zbójno
Victoria Lisewo
4:1
KS Pomorzanin Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
2:2
Wojownik Wabcz
Unislavia Unisław
3:2
Gwiazda Starogród
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:4
Stal Grudziądz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Lubicz
0:2
Piast Łasin
Stal Grudziądz
5:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Wojownik Wabcz
5:0
Unislavia Unisław
Victoria Lisewo
2:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Gwiazda Starogród
1:0
Cyklon Kończewice
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Unia Wąbrzeźno
Pogrom Zbójno
3:2
LZS Świedziebnia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Świedziebnia
1:2
Gwiazda Starogród
Unia Wąbrzeźno
4:0
Sokół Lubicz
Piast Łasin
0:0
Pogrom Zbójno
Cyklon Kończewice
3:2
Wojownik Wabcz
Kasztelan Papowo Biskupie
0:1
Victoria Lisewo
Unislavia Unisław
2:6
Stal Grudziądz
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:3
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
3:0
Pogrom Zbójno
KS Pomorzanin Toruń
3:0*
Sokół Lubicz
Cyklon Kończewice
1:1
Stal Grudziądz
Unislavia Unisław
1:0
Victoria Lisewo
LZS Świedziebnia
1:5
Wojownik Wabcz
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Piast Łasin
1:2
Gwiazda Starogród
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
3:0*
Sokół Lubicz
Stal Grudziądz
3:0
LZS Świedziebnia
Victoria Lisewo
2:1
Cyklon Kończewice
Kasztelan Papowo Biskupie
1:1
KS Pomorzanin Toruń
Unislavia Unisław
0:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Wojownik Wabcz
5:0
Piast Łasin
Gwiazda Starogród
1:1
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
0:2
Wojownik Wabcz
KS Pomorzanin Toruń
0:1
Pogrom Zbójno
Piast Łasin
0:0
Stal Grudziądz
Sokół Lubicz
0:3*
Gwiazda Starogród
Cyklon Kończewice
5:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kasztelan Papowo Biskupie
2:0
Unislavia Unisław
LZS Świedziebnia
0:3
Victoria Lisewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
0:0
Unia Wąbrzeźno
Victoria Lisewo
1:0
Piast Łasin
Kasztelan Papowo Biskupie
1:1
Cyklon Kończewice
Unislavia Unisław
1:1
KS Pomorzanin Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:3
LZS Świedziebnia
Wojownik Wabcz
3:0*
Sokół Lubicz
Gwiazda Starogród
2:0
Pogrom Zbójno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
2:1
Victoria Lisewo
Pogrom Zbójno
2:2
Wojownik Wabcz
Piast Łasin
3:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Sokół Lubicz
0:3*
Stal Grudziądz
Cyklon Kończewice
2:0
Unislavia Unisław
LZS Świedziebnia
1:0
Kasztelan Papowo Biskupie
KS Pomorzanin Toruń
5:1
Gwiazda Starogród
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
4:1
Pogrom Zbójno
Cyklon Kończewice
2:3
KS Pomorzanin Toruń
Victoria Lisewo
3:0
Sokół Lubicz
Kasztelan Papowo Biskupie
1:1
Piast Łasin
Unislavia Unisław
2:1
LZS Świedziebnia
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:4
Unia Wąbrzeźno
Wojownik Wabcz
10:1
Gwiazda Starogród
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Pogrom Zbójno
0:4
Victoria Lisewo
KS Pomorzanin Toruń
0:3
Wojownik Wabcz
Piast Łasin
2:2
Unislavia Unisław
Sokół Lubicz
0:3*
Pomowiec Kijewo Królewskie
LZS Świedziebnia
2:3
Cyklon Kończewice
Gwiazda Starogród
1:1
Stal Grudziądz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
0:5
Wojownik Wabcz
Cyklon Kończewice
3:0
Piast Łasin
Kasztelan Papowo Biskupie
3:0
Sokół Lubicz
Unislavia Unisław
3:2
Unia Wąbrzeźno
LZS Świedziebnia
0:2
KS Pomorzanin Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:1
Pogrom Zbójno
Victoria Lisewo
0:0
Gwiazda Starogród
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:0
Cyklon Kończewice
Pogrom Zbójno
1:1
Kasztelan Papowo Biskupie
KS Pomorzanin Toruń
1:0
Stal Grudziądz
Piast Łasin
1:1
LZS Świedziebnia
Sokół Lubicz
0:3
Unislavia Unisław
Wojownik Wabcz
2:4
Victoria Lisewo
Gwiazda Starogród
1:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
3:1
KS Pomorzanin Toruń
Cyklon Kończewice
3:0
Sokół Lubicz
Victoria Lisewo
1:1
Stal Grudziądz
Unislavia Unisław
0:0
Pogrom Zbójno
LZS Świedziebnia
2:4
Unia Wąbrzeźno
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:7
Wojownik Wabcz
Kasztelan Papowo Biskupie
2:0
Gwiazda Starogród
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
2:1
Piast Łasin
Pogrom Zbójno
3:1
Cyklon Kończewice
KS Pomorzanin Toruń
0:1
Victoria Lisewo
Sokół Lubicz
0:3
LZS Świedziebnia
Stal Grudziądz
3:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Wojownik Wabcz
4:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Gwiazda Starogród
0:0
Unislavia Unisław
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
4:3
KS Pomorzanin Toruń
Piast Łasin
3:0
Sokół Lubicz
Kasztelan Papowo Biskupie
2:3
Stal Grudziądz
Unislavia Unisław
1:5
Wojownik Wabcz
LZS Świedziebnia
9:0
Pogrom Zbójno
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:5
Victoria Lisewo
Cyklon Kończewice
3:3
Gwiazda Starogród
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
3:1
Piast Łasin
KS Pomorzanin Toruń
3:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Sokół Lubicz
0:3
Unia Wąbrzeźno
Stal Grudziądz
9:0
Unislavia Unisław
Victoria Lisewo
1:5
Kasztelan Papowo Biskupie
Wojownik Wabcz
3:2
Cyklon Kończewice
Gwiazda Starogród
4:1
LZS Świedziebnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości