8. kolejka klasy A. Kadra Zawiszy na mecz z Tartakiem Wudzyn

7 października (godz. 15:00) Zawisza rozegra następne ligowe spotkanie klasy A. Bydgoska drużyna zmierzy się na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Tartakiem Wudzyn. Rywal nie wygrał dotąd żadnego meczu, zanotował 2 remisy i pięciokrotnie przegrał (bramki: 10-35, najwięcej straconych goli w grupie I klasy A). W ostatniej kolejce Tartak został rozgromiony 8:0 (5:0) w Żołędowie przez GLKS Osielsko. Bydgoska drużyna, która zwyciężyła w 6 meczach i doznała jednej porażki, jest najskuteczniejsza (31 zdobytych bramek) i ma najlepszą defensywę (4 stracone gole). Zawisza i Tartak w przeszłości nigdy ze sobą nie rywalizowały.

Trener Jacek Łukomski ustalił kadrę meczową na sobotnie spotkanie. Niektórzy z zawodników z uwagi na kontuzje nie mogli być brani pod uwagę. Z kolei Oskar Ziemba musi pauzować przez dwa mecze za czerwoną kartkę, którą został ukarany w ostatnim spotkaniu z Kamionką Kamień Krajeński. Szkoleniowiec Zawiszy powołał następujących 18 piłkarzy:

Bartosz Bąk

Patryk Bereza

Patryk Błażejewicz

Adrian Brzeziński

Artur Cielasiński

Tomasz Detmer

Paweł Kanik

Cezary Kiełpinski

Jakub Konopczyński

Sergiusz Kot

Jarosław Lewandowski

Marcin Niwiński

Arkadiusz Nowicki

Wojciech Ruczyński

Bartosz Stoppel

Jan Stypczyński

Patryk Szymański

Adam Wiśniewski

Zbiórka o godz. 12:40 na stadionie przy ul. Słowiańskiej.

Jeśli któryś z zawodników nie będzie mógł wziąć udziału w meczu powinien niezwłocznie zawiadomić kierownika drużyny, Krzysztofa Jóźwika (numer tel. 507 443 158).

Sędzią głównym będzie Kamil Pril (Cekcyn), któremu do pomocy przydzielono: Tomasza Linke (Tuchółka) i Mariusza Kowalskiego (Lubiewo).

Pozostałe mecze 8. kolejki klasy A (grupa: Bydgoszcz I):

07.10.2017. 16:00: Fala Świekatowo – GLKS Osielsko

07.10.2017. 16:00: Dąb Potulice – GLKS Dobrcz