Grać każdy może? Dogrywka w meczu Wisła Fordon - Zawisza

Ze sprawozdania meczowego Wisła Fordon – Zawisza Bydgoszcz, które sporządził sędzia spotkania wynika, że w drużynie rywala wystąpili 27 sierpnia aż dwaj zawodnicy nieuprawnieni do gry.

„W drużynie Wisła Fordon w I składzie wystąpił zawodnik nr. 4 Manikowski Rafał (09.09.1994), który nie jest wpisany w systemie Extranet. W drużynie Wisła Fordon w sprawozdaniu jako zawodnik rezerwowy wpisany został Zakrzewski Radosław (09.06.1988) nr 14, który nie jest wpisany w systemie Extranet. Zawodnik ten wszedł na boisko w 50 minucie gry za zawodnika nr 6 Hemerling Maciej” – napisano w sprawozdaniu. W związku z tym sędzia Krzysztof Giczela nie ujął Manikowskiego i Zakrzewskiego w składzie Wisły Fordon. Należy podkreślić, że zawodnik Radosław Zakrzewski nie jest ujęty w systemie rejestracyjnym piłkarzy jako gracz Wisły do dnia dzisiejszego (ostatnio sprawdziłem ten fakt 30 sierpnia, o godzinie 12:25). Co na to okręgowe władze piłkarskie?