Kadra Zawiszy Bydgoszcz na mecz kontrolny z KS Brzoza (04.02.2017)

Po wczorajszym, wieczornym treningu, szkoleniowcy Zawiszy Dawid Niezbecki i Patryk Zarosa powołali kadrę na sparing z KS Brzoza. Znalazło się w niej 18 następujących zawodników:

Bartosz Bąk

Patryk Bereza

Adrian Brzeziński

Krystian Jabłoński

Cezary Kiełpiński

Kamil Marczuk

Maciej Nowacki

Damian Nowak

Patryk Piechocki

Mikołaj Pieniądz

Mikołaj Sierocki

Mateusz Stopa

Jan Stypczyński

Filip Suwik

Ernest Szumla

Grzegorz Taczkowski

Krzysztof Topoliński

Tomasz Widomski

Zbiórka zawodników została wyznaczona na godzinę 13:00. Jeżeli któryś z piłkarzy nie będzie mógł uczestniczyć w meczu, proszony jest o kontakt z kierownikiem drużyny, Leszkiem Pawlikowskim (tel. 503 949 121).

Jak można zauważyć, bydgoscy trenerzy w pierwszym sparingu chcą przede wszystkim sprawdzić przydatność nowych zawodników. W kadrze zabrakło piłkarzy, którzy stanowili trzon drużyny w rundzie jesiennej. Gospodarzem meczu, który rozpocznie się o godz. 14:00 na stadionie przy ul. Słowiańskiej w Bydgoszczy, jest KS Brzoza.

Na zdjęciu: Damian Nowak.