Pijąc Piwo WOJOWNICZE - wspierasz Zawiszę

Kilka miesięcy temu na spotkaniu Zarządu Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza z Panem Tomaszem Piechockim, managerem Browaru Połczyn Zdrój, zrodził się pomysł stworzenia piwa tyko dla pełnoletnich kibiców i sympatyków bydgoskiego Zawiszy. Po wielu tygodniach pracy, rozmów, spotkań została wybrana nazwa i opracowana receptura złocistego trunku.
Piwo WOJOWNICZE jest dostępne w sklepach na terenie Bydgoszczy.
Dzięki podpisanej umowie z Dystrybutorami LOTEK WEYNA piwo Wojownicze powinno szybko trafić do miast posiadających fankluby Zawiszy w całym regionie.

Zapraszamy wszystkich kibiców do degustacji złocistego napoju.
KIBICU - PIJĄC WOJOWNICZE - WSPIERASZ ODBUDOWĘ WIELKIEGO ZAWISZY!

Informacje dla hurtowni, sklepów i podmiotów zainteresowanych sprzedażą Wojowniczego:
LOTEK tel. 602-465-852 lub 694-410-731
WEYNA tel. 523-731-177 lub 523-739-200

WAŻNE: „1/2 litra piwa zawiera 25 gramów czystego alkoholu etylowego. Sprzedaż alkoholu osobom do lat 18 jest przestępstwem".