SP Zawisza w programie rozliczania sędziów

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej w Bydgoszczy wprowadził program rozliczania sędziów. Klubom, które zdecydowały się wziąć udział w tym programie, odejdzie jeden pomeczowy obowiązek. Nie będą musiały płacić sędziom zaraz po rozegranym spotkaniu ligowym. Obowiązek płacenia za prowadzenie meczów przejmie okręgowy związek piłkarski i będzie należności dla arbitrów przelewać na ich konta.

157 klubów zdecydowało się skorzystać z programu. K-P ZPN podał wykaz klubów, które wyraziły wolę rozliczania kosztów sędziowskich przez związek w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017. Wśród nich jest SP Zawisza Bydgoszcz. Z grupowych rywali Zawiszy w klasie B do programu przystąpiło jeszcze siedem drużyn: Wisła Fordon, Olimpia Wtelno, Zorza Ślesin, Skra Paterek, Victoria Kołaczkowo, Zieloni Zalesie i Iskra Zamość-Rynarzewo.