Współpraca partnerska Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza” z Dębem Potulice

Współpraca partnerska  Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza” z Dębem Potulice

Stowarzyszenie Piłkarskie „Zawisza” nawiązało współpracę partnerską (nie tylko na odcinku sportowym) z klubem LZS Dąb Potulice. Na mocy Porozumienia, Strony zobowiązały się m.in. do współpracy w rozwoju Szkółki Piłkarskiej Dąb Potulice poprzez treningi z kadrą trenerską oraz rozgrywanie i organizację turniejów piłkarskich. Z pewnością ta współpraca może przynieść wymierne korzyści dla obu klubów.

Dzięki nawiązanej współpracy drużyna seniorów SP „Zawisza” będzie miało udostępnione boisko w Potulicach przy ul. Sportowej w celu rozgrywania towarzyskich i ligowych meczów mistrzowskich organizowanych przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej w sezonach 2016/2017 i 2017/2018. Podziękowania należą się prezesowi i zarazem trenerowi Dębu Potulice – Krzysztofowi Ksobiakowi, a także Zespołowi Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią w osobie Pani Dyrektor Anny Biniakowskiej oraz burmistrzowi Miasta i Gminy Nakło nad Notecią – Panu Sławomirowi Napierale.

Należy przedstawić naszego partnera. Klub LZS Dąb Potulice założono 22 grudnia 1993 roku. W sezonie 2000/2001 drużyna Dębu wywalczyła pierwszy historyczny awans do klasy A, w której grała przez 10 sezonów. W sezonie 2002/2003 zespół z Potulic dotarł do ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. W minionym sezonie (2015/2016) drużyna z Potulic wywalczyła drugi w historii awans z klasy B do klasy A. W klubie funkcjonuje Szkółka Piłkarska, w której trenuje blisko 80 dzieci.

Strony internetowe klubu Dąb Potulice:

SENIORZY >>>>>> TUTAJ

SZKÓŁKA PIŁKARSKA >>>>> TUTAJ