ZAWISZA BYDGOSZCZ CASHBACK

Miło nam poinformować wszystkich prawdziwych kibiców Naszego klubu, iż Stowarzyszenie Piłkarskie „Zawisza” Bydgoszcz podpisało umowę z firmą Lyoness. Już we wrześniu ruszy oficjalna dystrybucja kart Zawisza Cashback. O szczegółach miejsc wydawania kart będziemy informować na bieżąco na stronie Stowarzyszenia oraz ZF. Program Cashback Zawiszy Bydgoszcz, to bilet wstępu do pełnego korzyści świata zakupowego, w którym jednocześnie możliwe jest wspieranie odbudowy klubu - i to bezpłatnie! Nie ma znaczenia, czy kupujesz online czy w miejscowym sklepie u Partnera Handlowego. Jako Członek Programu Cashback Zawiszy Bydgoszcz przy każdym zakupie otrzymujesz do 5% Cashback oraz Shopping Points, które możesz wykorzystać na atrakcyjne oferty specjalne, tzw. Deals, a ponadto bez żadnych kosztów dodatkowych 1% kwoty Twoich zakupów wspiera odbudowę klubu. Wybór Partnerów Handlowych jest ogromny i nieważne, czy chodzi o codzienne zakupy, artykuły sportowe czy usługi - zawsze znajdziesz coś dla siebie. Działa u 70 tysięcy partnerów w 47 krajach na całym świecie, więc gdziekolwiek jesteś oszczędzając wspierasz Zawiszę. Zostań Członkiem Programu Cashback Zawiszy Bydgoszcz, ciesz się korzyściami zakupowymi przyczyniając się jednocześnie do rozwoju klubu. Rejestracja jest bezpłatna.