Zawisza Bydgoszcz coraz bliżej "okręgówki"

Zawisza Bydgoszcz, lider tabeli, zagrał dzisiaj w Świekatowie z drugą w rozgrywkach klasy A miejscową Falą. W tym najważniejszym meczu rundy wiosennej zanotowano remis, który przybliża bydgoską drużynę do występów w przyszłym sezonie w klasie okręgowej.

12.05.2018. 16:00: Fala Świekatowo – Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:0)

Bramki: Dawid Chojnacki (24) – Tomasz Detmer (57-głową).

Fala: Piotr Araśniewicz – Błażej Szczukowski, Wojciech Schroeder, Marcin Majer, Oskar Winowiecki (75, Cezary Kożuch), Dawid Chojnacki (77, Radosław Sijka), Michał Kwasigroch, Dawid Szczukowski (61, Robert Kotlęga), Maciej Kwasigroch, Kacper Żakowicz, Damian Lonser. Zawisza: Marcin Niwiński – Artur Cielasiński, Tomasz Detmer, Bartosz Stoppel, Bartosz Bąk – Paweł Kanik, Adam Wiśniewski (53, Przemysław Janiszewski), Sergiusz Kot, Dawid Deresiewicz, Arkadiusz Nowicki (75, Patryk Straszewski), Wojciech Ruczyński (87, Patryk Bereza). Żółte kartki: Winowiecki, Michał Kwasigroch, Kotlęga – Nowicki, Kot. Sędziowie: Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz) – główny, Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz) i Tomasz Kaczmarczyk (Bydgoszcz) – asystenci.

15 maja (wtorek) o godz. 18:00 Zawisza zagra w Potulicach w zaległym meczu z Victorią Niemcz.