Zawisza ma przerwę. Wisła Fordon gra z Olimpią Wtelno

Bydgoski Zawisza po udanej inauguracji rundy wiosennej w nadchodzącej, 13. kolejce klasy B, pauzuje. Z kolei w świąteczny weekend 15/16 kwietnia okręgowe władze piłkarskie spotkań w klasie B nie zaplanowały. W związku z tym następny mecz ligowy Zawisza rozegra dopiero 23 kwietnia. Wtedy o godzinie 11:00 na stadionie w Potulicach podejmie Zorzę Ślesin. Chociaż do tego spotkania jest jeszcze sporo czasu, zainteresowanie na jednym z portali społecznościowych tym wydarzeniem wyraziło już kilkaset osób. Oprócz Bartosza Stoppela, po meczu z Wisłą Fordon wszyscy zawodnicy są zdrowi. Drużyna Zawiszy w tym tygodniu odbyła dwa treningi (wtorek i czwartek).

W 13. kolejce najciekawiej zapowiada się mecz wicelidera – Wisły Fordon, która będzie gospodarzem w potyczce z czwartą w tabeli – Olimpią Wtelno. Goście na inaugurację wiosny wprost zdemolowali Akademię Futbolu Brzoza aż 8:0. Trzeba jednak nadmienić, że ekipa z Brzozy przystąpiła do rundy rewanżowej mocno osłabiona, ponieważ drużynę opuściło wielu czołowych zawodników. Prawdziwą wartość Olimpii poznamy w rywalizacji z Wisłą.

Zestawienie 13. kolejki klasy B (grupa: Bydgoszcz III):

08.04.2017. 16:00: Zorza Ślesin – Zieloni Zalesie

09.04.2017. 11:00: AF Brzoza – Skra Paterek