zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:2
Unia Wąbrzeźno
Elana Toruń
2:1
Zawisza Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
8:1
Orzeł Służewo
Chemik Moderator Bydgoszcz
8:1
Wda Świecie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
1:1
Unia Wąbrzeźno
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Wda Świecie
0:6
Olimpia Grudziądz
MUKS CWZS Bydgoszcz
6:3
Elana Toruń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:2
Zawisza Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:4
MUKS CWZS Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
4:2
Wda Świecie
Elana Toruń
5:1
Orzeł Służewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
6:0
Wda Świecie
Elana Toruń
0:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
0:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
4:0
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
4:1
Elana Toruń
Unia Wąbrzeźno
0:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Wda Świecie
1:6
Zawisza Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
4:0
Orzeł Służewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
3:2
Zawisza Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
4:2
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
12:0
Unia Wąbrzeźno
MUKS CWZS Bydgoszcz
8:0
Wda Świecie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Wda Świecie
2:1
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
4:3
Orzeł Służewo
Zawisza Bydgoszcz
2:1
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
2:0
Olimpia Grudziądz
Orzeł Służewo
2:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
5:1
Elana Toruń
Wda Świecie
0:9
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
2:5
Orzeł Służewo
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:0
Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
4:1
Wda Świecie
Elana Toruń
3:1
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
3:0
Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz
0:1
Olimpia Grudziądz
Wda Świecie
1:2
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
0:4
MUKS CWZS Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
2:4
Zawisza Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
4:2
Elana Toruń
Wda Świecie
0:8
Orzeł Służewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
5:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
6:0
Wda Świecie
Elana Toruń
2:1
Olimpia Grudziądz
MUKS CWZS Bydgoszcz
6:0
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
1:6
Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Orzeł Służewo
Wda Świecie
0:13
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
3:1
Olimpia Grudziądz
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:2
Unia Wąbrzeźno
Elana Toruń
7:1
Wda Świecie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości