Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
7:0
Wojownik Wabcz
KS Pomorzanin Toruń
9:1
Sparta Brodnica
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
5:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Rol.Ko Konojady
0:9
Stal Grudziądz
LZS Świedziebnia
2:1
LZS Bobrowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
11:1
LZS Bobrowo
KS Pomorzanin Toruń
3:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Drwęca Golub-Dobrzyń
2:0
Olimpia Grudziądz
Stal Grudziądz
4:0
LZS Świedziebnia
Wojownik Wabcz
3:4
Rol.Ko Konojady
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:3
KS Pomorzanin Toruń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
6:0
Sparta Brodnica
LZS Świedziebnia
2:0
Wojownik Wabcz
LZS Bobrowo
2:2
Stal Grudziądz
Rol.Ko Konojady
4:7
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
3:0
Stal Grudziądz
KS Pomorzanin Toruń
8:1
Rol.Ko Konojady
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:2
Olimpia Grudziądz
Drwęca Golub-Dobrzyń
4:0
LZS Świedziebnia
Wojownik Wabcz
1:5
LZS Bobrowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
5:1
Sparta Brodnica
Rol.Ko Konojady
2:14
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Stal Grudziądz
6:0
Wojownik Wabcz
LZS Świedziebnia
4:3
KS Pomorzanin Toruń
LZS Bobrowo
0:3
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
10:1
Wojownik Wabcz
KS Pomorzanin Toruń
8:1
LZS Bobrowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:0
LZS Świedziebnia
Drwęca Golub-Dobrzyń
4:1
Stal Grudziądz
Olimpia Grudziądz
29:0
Rol.Ko Konojady
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wojownik Wabcz
1:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Stal Grudziądz
3:1
KS Pomorzanin Toruń
LZS Świedziebnia
0:3
Olimpia Grudziądz
LZS Bobrowo
5:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Rol.Ko Konojady
0:6
Sparta Brodnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
3:4
Drwęca Golub-Dobrzyń
Olimpia Grudziądz
6:0
LZS Bobrowo
KS Pomorzanin Toruń
9:1
Wojownik Wabcz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:2
Stal Grudziądz
Rol.Ko Konojady
1:4
LZS Świedziebnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Golub-Dobrzyń
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Wojownik Wabcz
6:6
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Stal Grudziądz
1:1
Olimpia Grudziądz
LZS Świedziebnia
1:4
Sparta Brodnica
LZS Bobrowo
6:0
Rol.Ko Konojady
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wojownik Wabcz
1:5
Olimpia Grudziądz
Stal Grudziądz
5:0
Rol.Ko Konojady
Sparta Brodnica
4:0
KS Pomorzanin Toruń
LZS Bobrowo
2:1
LZS Świedziebnia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:0
KS Pomorzanin Toruń
Rol.Ko Konojady
0:5
Wojownik Wabcz
Olimpia Grudziądz
2:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
LZS Świedziebnia
0:3
Stal Grudziądz
LZS Bobrowo
1:3
Sparta Brodnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
KS Pomorzanin Toruń
3:2
Olimpia Grudziądz
Drwęca Golub-Dobrzyń
7:2
Rol.Ko Konojady
Wojownik Wabcz
1:0
LZS Świedziebnia
Stal Grudziądz
4:2
LZS Bobrowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
5:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Rol.Ko Konojady
5:7
KS Pomorzanin Toruń
Stal Grudziądz
0:1
Sparta Brodnica
LZS Świedziebnia
0:7
Drwęca Golub-Dobrzyń
LZS Bobrowo
2:3
Wojownik Wabcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
1:1
Olimpia Grudziądz
KS Pomorzanin Toruń
6:1
LZS Świedziebnia
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Rol.Ko Konojady
Drwęca Golub-Dobrzyń
7:2
LZS Bobrowo
Wojownik Wabcz
- : -
Stal Grudziądz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rol.Ko Konojady
0:8
Olimpia Grudziądz
Wojownik Wabcz
1:4
Sparta Brodnica
Stal Grudziądz
- : -
Drwęca Golub-Dobrzyń
LZS Świedziebnia
3:5
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
LZS Bobrowo
4:5
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
10:1
Rol.Ko Konojady
Olimpia Grudziądz
- : -
LZS Świedziebnia
KS Pomorzanin Toruń
3:1
Stal Grudziądz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:2
LZS Bobrowo
Drwęca Golub-Dobrzyń
2:1
Wojownik Wabcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:0
Sparta Brodnica
Wojownik Wabcz
3:4
KS Pomorzanin Toruń
Stal Grudziądz
5:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
LZS Świedziebnia
4:0
Rol.Ko Konojady
LZS Bobrowo
5:5
Olimpia Grudziądz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
4:0
LZS Świedziebnia
Olimpia Grudziądz
3:0
Stal Grudziądz
KS Pomorzanin Toruń
6:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Wojownik Wabcz
Rol.Ko Konojady
1:14
LZS Bobrowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości