Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
0:2
Gryf Sicienko
Victoria Koronowo
1:6
Tor Laskowice Pomorskie
Grom Osie
1:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
1:0
Grom Osie
Gryf Sicienko
3:2
Tor Laskowice Pomorskie
MLKS Tucholanka Tuchola
6:1
Victoria Koronowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
3:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Victoria Koronowo
1:4
GLKS Dobrcz
Grom Osie
2:4
Gryf Sicienko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
3:2
Tor Laskowice Pomorskie
Gryf Sicienko
2:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Grom Osie
11:1
Victoria Koronowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
0:1
Grom Osie
Victoria Koronowo
2:2
Gryf Sicienko
MLKS Tucholanka Tuchola
3:1
GLKS Dobrcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
3:0
Victoria Koronowo
Gryf Sicienko
2:2
GLKS Dobrcz
MLKS Tucholanka Tuchola
8:3
Grom Osie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
7:0
Gryf Sicienko
Victoria Koronowo
0:4
MLKS Tucholanka Tuchola
Grom Osie
1:4
GLKS Dobrcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
4:1
Victoria Koronowo
Gryf Sicienko
1:6
Grom Osie
MLKS Tucholanka Tuchola
6:2
Tor Laskowice Pomorskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
0:9
GLKS Dobrcz
Victoria Koronowo
1:3
Grom Osie
MLKS Tucholanka Tuchola
2:0
Gryf Sicienko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
1:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Gryf Sicienko
2:2
Victoria Koronowo
Grom Osie
4:4
Tor Laskowice Pomorskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
1:8
Victoria Koronowo
Gryf Sicienko
0:3
GLKS Dobrcz
MLKS Tucholanka Tuchola
5:2
Grom Osie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
1:4
Gryf Sicienko
Victoria Koronowo
2:5
MLKS Tucholanka Tuchola
Grom Osie
2:1
GLKS Dobrcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
6:0
Victoria Koronowo
Gryf Sicienko
2:3
Grom Osie
MLKS Tucholanka Tuchola
3:0*
Tor Laskowice Pomorskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
0:3
GLKS Dobrcz
Victoria Koronowo
3:2
Grom Osie
MLKS Tucholanka Tuchola
9:0
Gryf Sicienko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
4:3
Victoria Koronowo
Grom Osie
2:2
Tor Laskowice Pomorskie
GLKS Dobrcz
4:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
8:1
Gryf Sicienko
Victoria Koronowo
7:3
Tor Laskowice Pomorskie
Grom Osie
2:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
8:1
Grom Osie
Gryf Sicienko
2:5
Tor Laskowice Pomorskie
MLKS Tucholanka Tuchola
7:4
Victoria Koronowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
1:11
MLKS Tucholanka Tuchola
Victoria Koronowo
2:2
GLKS Dobrcz
Grom Osie
5:3
Gryf Sicienko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
- : -
Tor Laskowice Pomorskie
Gryf Sicienko
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Grom Osie
- : -
Victoria Koronowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
- : -
Grom Osie
Victoria Koronowo
- : -
Gryf Sicienko
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
GLKS Dobrcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości