zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Bydgoszcz
2:8
Zawisza Bydgoszcz
Czarni Nakło nad Notecią
0:0
WKS Burza Bydgoszcz
Brda II Bydgoszcz
3:4
Pałuczanka Żnin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
5:0
Polonia II Bydgoszcz
WKS Burza Bydgoszcz
5:0
Pałuczanka Żnin
Czarni Nakło nad Notecią
2:2
Gwiazda II Bydgoszcz
ZZK Ruch Chojnice
0:5
RKS Wicher Solec Kujawski
Brda II Bydgoszcz
3:2
WMKS Partyzant Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Wicher Solec Kujawski
3:1
Zawisza Bydgoszcz
WKS Burza Bydgoszcz
1:0
WMKS Partyzant Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Brda II Bydgoszcz
Czarni Nakło nad Notecią
4:2
RKS Wicher Solec Kujawski
Polonia II Bydgoszcz
2:6
WKS Burza Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Wicher Solec Kujawski
5:4
Pałuczanka Żnin
ZZK Ruch Chojnice
0:5
Zawisza Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
4:2
WMKS Partyzant Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WMKS Partyzant Bydgoszcz
8:2
Gwiazda II Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
1:2
WKS Burza Bydgoszcz
Brda II Bydgoszcz
4:2
Polonia II Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
RKS Wicher Solec Kujawski
Pałuczanka Żnin
- : -
ZZK Ruch Chojnice
Czarni Nakło nad Notecią
0:1
Zawisza Bydgoszcz
Brda II Bydgoszcz
6:1
WKS Burza Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda II Bydgoszcz
1:0
RKS Wicher Solec Kujawski
WMKS Partyzant Bydgoszcz
1:10
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
8:1
Pałuczanka Żnin
Czarni Nakło nad Notecią
2:1
WMKS Partyzant Bydgoszcz
Brda II Bydgoszcz
3:1
ZZK Ruch Chojnice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
2:7
Brda II Bydgoszcz
WMKS Partyzant Bydgoszcz
- : -
RKS Wicher Solec Kujawski
WKS Burza Bydgoszcz
4:0
Czarni Nakło nad Notecią
Zawisza Bydgoszcz
7:0
Gwiazda II Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
2:5
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
Brda II Bydgoszcz
Czarni Nakło nad Notecią
6:1
Polonia II Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
5:2
RKS Wicher Solec Kujawski
WMKS Partyzant Bydgoszcz
10:1
Pałuczanka Żnin
WKS Burza Bydgoszcz
2:0
ZZK Ruch Chojnice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda II Bydgoszcz
2:0
Zawisza Bydgoszcz
Pałuczanka Żnin
0:4
Gwiazda II Bydgoszcz
WKS Burza Bydgoszcz
2:1
Polonia II Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
3:5
ZZK Ruch Chojnice
RKS Wicher Solec Kujawski
0:2
Brda II Bydgoszcz
WMKS Partyzant Bydgoszcz
3:0*
Polonia II Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda II Bydgoszcz
4:3
Polonia II Bydgoszcz
WKS Burza Bydgoszcz
- : -
Zawisza Bydgoszcz
RKS Wicher Solec Kujawski
4:2
Gwiazda II Bydgoszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło nad Notecią
1:4
Brda II Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
4:0
Pałuczanka Żnin
Zawisza Bydgoszcz
4:0
WMKS Partyzant Bydgoszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
WMKS Partyzant Bydgoszcz
5:1
Polonia II Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
7:1
Czarni Nakło nad Notecią
WKS Burza Bydgoszcz
1:0
Brda II Bydgoszcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
WMKS Partyzant Bydgoszcz
0:5
WKS Burza Bydgoszcz
Pałuczanka Żnin
2:1
Zawisza Bydgoszcz
Brda II Bydgoszcz
1:1
RKS Wicher Solec Kujawski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
2:0
RKS Wicher Solec Kujawski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij