Znani są trenerzy seniorów Zawiszy, zgłaszają się zawodnicy, są stroje Keeza

8 lipca wieczorem zapadała decyzja w sprawie powierzenia opieki szkoleniowej nad drużyną seniorów piłki nożnej SP Zawisza, która w sezonie 2016/2017 występować ma w klasie B K-PZPN. Decyzją Zarządu Stowarzyszenia Piłkarskiego zespół będzie miał dwóch równorzędnych trenerów, a będą nimi: Dawid Niezbecki (ur. 02.01.1980) i Patryk Zarosa (ur. 16.02.1977). To nie jest pierwszy taki przypadek, bowiem w przeszłości w Zawiszy były już sytuacje, iż dwóch szkoleniowców pełniło równorzędne role. Pełnomocnikiem Zarządu ds. drużyny seniorów został Wojciech Gill.

Oficjalnym sponsorem technicznym Zawiszy została KEEZA, a logo firmy Tomadex (właściciela marki Keeza) umieszczone zostanie na przodzie koszulek. Trzeba przyznać, że stroje, w których w sezonie 2016/2017 będzie grała drużyna Zawiszy, prezentują się efektownie. Na zdjęciu koszulki w niebiesko-czarne podłużne pasy, do których dochodzą czarne spodenki. Drugi komplet zawiera białe koszulki z niebiesko-czarnym pasem i niebieskie spodenki.