Informacje o zawodniku

Bydgoszcz
Mężczyzna

Opis

Zawodnik ten urodził się 17 kwietnia 1997 roku w Bydgoszczy i występuje na pozycji pomocnika. Swoje początki w piłce nożnej odnotował w młodzieżowych drużynach MKS-u Władysławowo oraz Zawiszy Bydgoszcz. Sezon 2013/14 spędził w drugiej drużynie Zagłębia Lubin, w której zdołał wystąpić tylko raz. Na rundę jesienną sezonu 2016/17 zdecydował się powrócić do województwa kujawsko-pomorskiego. Dołączył on wtedy do czwartoligowego BKS-u Bydgoszcz. Na rundę wiosenną przeniósł się do Świecia, gdzie reprezentował barwy trzecioligowej wówczas Wdy. W zespole tym rozegrał piętnaście spotkań. W kampanii 2017/18 był zawodnikiem innego zespołu III ligi, a chodzi tu o KP Starogard Gdański. Damian Zagórski był ważną postacią tego zespołu. Wystąpił w trzydziestu ligowych spotkaniach spędzając na boisku aż 2359 minut. Przez ten czas zdobył cztery bramki i ujrzał siedem żółtych kartek. Dobry sezon w Starogardzie zaowocował przenosinami do drugoligowej wtedy Elany Toruń. W sezonie 2018/19 rozegrał w sumie szesnaście spotkań w żółto-niebieskich barwach. Jesienią sezonu 2019/20 w dalszym ciągu związany był z Elaną (9 spotkań na poziomie II ligi), ale na wiosnę przeniósł się do trzecioligowego Pelikana Łowicz, w barwach którego na boisku pojawił się dziesięciokrotnie. Przez ostatni sezon nowy nabytek Unii ponownie związany był z drużyną z miasta Kopernika. W III lidzie wystąpił on dziewiętnaście razy spędzając na boisku 1187 minut. Cztery razy pokonał on bramkarza rywali. Dumę Kujaw reprezentuje od sezonu 2021/22. Gra z numerem 17 na koszulce.

Informacje o karierze

Sezon Kluby Mecze Bramki Asysty M