JUBILEUSZOWE ODZNAKI SP „ZAWISZA” JUŻ DOSTĘPNE!!!

Stowarzyszenie Piłkarskie „Zawisza” z dumą prezentuje odznakę jubileuszową wyemitowaną z okazji 70-lecia klubu. Odznaka wykonana w poznańskiej pracowni Pana Jarosława Jakubowskiego przedstawia klubowy herb z wieńcem oraz liczbą „70” w białym kole, umieszczonym w dolnej części odznaki.

Niebieski kolor herbu wykonany z emalii transparentnej został nałożony na część odznaki z odpowiednio przygotowaną strukturą, mającą imitować materiał z baretki orderu Virtuti Militari – zgodnie z pochodzeniem koloru niebieskiego będącego częścią barw klubowych. Kolor czarny wykonany w emalii piecowej pochodzi od barw rodowych patrona klubu, Zawiszy Czarnego.

Warto nadmienić, że od jubileuszu 25-lecia, WKS Zawisza co pięć lat emitował jubileuszową odznakę, nieprzerwanie do 2001 roku. W 2006 roku Stowarzyszenie Piłkarskie „Zawisza” jako jedyne spośród wszystkich skupionych w CWZS Zawisza, podtrzymując klubową tradycję wyemitowało limitowaną serię odznak na piłkach. Pięć lat później wykonano trzyczęściową odznakę na wieńcu. Tegoroczna edycja jest już trzecią z kolei odznaką przygotowywaną wyłącznie przez Stowarzyszenie Piłkarskie „Zawisza”. Bez tej inicjatywy po raz pierwszy od 45 lat Zawisza nie mógłby się pochwalić odznaką wybitą z okazji kolejnego jubileuszu.

Cena odznaki 25zł

Odznaki można odebrać w trzech punktach:

– FIRMA „ANNA” w Bydgoszczy ul. Kurpińskiego 12/8a (wejście od ul. Karłowicza) w godz. 10-16

– FIRMA BESSPOL w Osielsku ul. Sokola 10 w godz. 8-16

– Sklep Kibiców Zawiszy Bydgoszcz ul. Pod Blankami 1 w godz. 11-18

Istnieje możliwość wysyłki odznaki w dowolne miejsce w Polsce po zaksięgowaniu środków na koncie Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza 25 zł odznaka + 5 zł przesyłka

Wszelkie pytania proszę kierować telefonicznie pod nr 509633555 lub na adres e-mail: krzysztof@besspol.pl

Konto bankowe dla wpłat:

Bank PKO BP S.A.

nr r-ku: 72 1020 1462 0000 7502 0103 0501

Cały zysk ze sprzedaży odznak zostanie przekazany na działalność statutową Stowarzyszenia.