Nie tylko treningowe wieści z bydgoskiego Zawiszy

Na wczorajszym treningu drużyny seniorów pojawiło się 5 nowych zawodników. O ich przydatności do zespołu zdecydują trenerzy Zawiszy Dawid Niezbecki i Patryk Zarosa. Szkoleniowcy ustalili godzinę czwartkowego treningu, który odbędzie się 24 listopada o godzinie 19:00. Zawodnicy, którzy chcą reprezentować barwy bydgoskiego klubu, mogą również przyjść na ten trening. Numery telefonów do trenerów są następujące: Dawid Niezbecki (503 727 975), Patryk Zarosa (504 225 476).

Chociaż do meczów kontrolnych w ramach przygotowań do rundy wiosennej jeszcze daleko, Zawisza już otrzymał propozycje rozegrania sparingów. Wystąpiły z nimi: Orzeł Kcynia (klasa B, grupa: Bydgoszcz IV – 3. miejsce po rundzie jesiennej w stawce dwunastu zespołów) i Unia Leszcze (klasa B, grupa: Bydgoszcz V – 5. miejsce po rundzie jesiennej w stawce jedenastu drużyn). Orzeł chce rozegrać z bydgoskim klubem aż dwa spotkania.