Podsumowanie klasy B (grupa: Bydgoszcz III) w rundzie jesiennej – KARTKI

Podsumowanie klasy B (grupa: Bydgoszcz III) w rundzie jesiennej –  KARTKI

Drużyna Zawiszy po rundzie jesiennej ma w „kolekcji” 12 żółtych kartek, którymi zostali ukarani: Jarosław Lewandowski 3 razy, Bartosz Stoppel 2, Patryk Szymański 2, Sebastian Każuro 1, Wojciech Ruczyński 1, Marcin Szmańkowski 1, Adam Wiśniewski 1, Oskar Ziemba 1. Taka liczba kartek daje bydgoskiej drużynie czwarte miejsce w nieoficjalnej klasyfikacji „Fair Play”. Najmniej razy karani żółtymi kartkami byli zawodnicy Iskry Zamość-Rynarzewo – 8 razy i Wisły Fordon – 9. Najczęściej, bo aż sześciokrotnie, żółte kartki widzieli zawodnicy Olimpii Wtelno: Tomasz Dzienisiewicz i Kacper Opaczewski. Oskar Jackowski (Ramiel Bydgoszcz) pięć razy był karany kartonikiem wspomnianego koloru.

ŻÓŁTE KARTKI (im mniej kartek, tym wyższe miejsce):

1. Iskra Zamość-Rynarzewo – 8

2. Wisła Fordon – 9

3. Akademia Futbolu Brzoza – 11

4. Zawisza Bydgoszcz – 12

5. Zieloni Zalesie – 12

6. GLZS Sadki – 14

7. Ramiel Bydgoszcz – 16

8. Skra Paterek – 22

9. Zorza Ślesin – 24

10. Victoria Kołaczkowo – 26

11. Olimpia Wtelno – 35

Zobacz pełną listę ukaranych żółtymi kartkami >>>>> TUTAJ

Samoczynne czerwone kartki (nie w wyniku dwóch żółtych) zobaczyło tylko czterech piłkarzy: Arkadiusz Garczewski (Skra Paterek), Damian Mikołajczyk (Zieloni Zalesie), Jakub Prusakowski (Olimpia Wtelno) i Brian Szarek (Wisła Fordon).

CZERWONE KARTKI:

7 drużyn (w tym Zawisza Bydgoszcz) – 0

Wisła Fordon – 1

Olimpia Wtelno – 1

Zieloni Zalesie – 1

Skra Paterek – 1

Wszelkie statystyki klasy B (grupa: Bydgoszcz III) są możliwe do zobaczenia dzięki systemowi istniejącemu na stronach futbolowo.pl. Nie byłoby ich jednak, gdyby nie moje osobiste zaangażowanie. Sam wprowadzam wszelkie dane (składy wszystkich drużyn z wszystkich meczów, zmiany, kartki, bramki, asysty). Jedynie ktoś z Wisły Fordon wprowadza kadrę meczową tego zespołu, ale już nie nanosi żadnych innych danych! System futbolowo.pl jest tak zorganizowany, że dane, które wprowadzę na stronie Zawiszy Bydgoszcz >>>>> , widoczne są na innych stronach (jeśli takowe istnieją). Stąd prośba, aby drużyny, które posiadają strony, również zaangażowały się do uzupełniania danych meczowych. Wówczas zaistnieje szansa na to, iż będzie mniej pomyłek (na przykład z właściwymi zdobywcami bramek). Jak już zdołałem się przekonać nie tylko ja, na bezbłędne wypełnianie danych przez sędziów, nie ma co liczyć.

Na zdjęciu: sfaulowany zawodnik Zawiszy - Nikodem Kasperczak.