Pucharowa potyczka Zawiszy z Czarnymi

Wczoraj bydgoski Zawisza przegrał 0:2 (0:1) ligowy mecz z Pomorzaninem Toruń (szczegóły meczu >>>> TUTAJ). Zanim jednak zmierzy się w czwartej kolejce IV ligi ze Spartą Brodnica drużynę czeka spotkanie wyjazdowe Pucharu Polski na szczeblu okręgu. 21 sierpnia 2019 roku (godz. 18:00) w Nakle nad Notecią bydgoski zespół zagra z miejscowymi Czarnymi. Rywal dopiero od tego sezonu reaktywował drużynę seniorów, która będzie występować w klasie B (Grupa III). W większości ekipę Czarnych tworzą młodzi zawodnicy. Drużyna z Nakła nad Notecią w pierwszej rundzie pucharowej wyeliminowała A-klasową Spójnię Białe Błota. Na własnym stadionie wygrała 1:0 (0:0) po bramce Mikołaja Jaruzala, byłego zawodnika Dębu Potulice. Z nieoficjalnych źródeł wiem, że gospodarze na środowy mecz przygotowali bilety wstępu.

Na zdjęciu: obrońca Zawiszy Bartosz Bąk.