Seniorzy Zawiszy Bydgoszcz jadą na obóz

Dzięki akcji „Cegiełka – Na Ratunek Zawiszy” seniorzy mogą jechać na zgrupowanie. Akcję licznie wsparli kibice i m.in. byli zawodnicy bydgoskiego klubu: Jacek Góralski, Maciej Dąbrowski, Adrian Błąd, Cezary Stefańczyk.

Jutro z rana piłkarze Zawiszy wyjeżdżają na czterodniowy obóz przygotowawczy do Wągrowca. Szkoleniowcy wytypowali 20 zawodników na to zimowe zgrupowanie. W zdecydowanej większości są to nowi zawodnicy, którzy zimą zasilili ligowy zespół. W Wągrowcu drużyna trenować będzie dwa razy dziennie. W OSiR będzie mogła korzystać z odnowy biologicznej i basenu. 18 lutego (godz. 11:00) planowane jest rozegranie meczu kontrolnego z miejscową Nielbą, liderem IV ligi (grupa: wielkopolska – północ). Drużyna z Wągrowca 12 lutego rozegrała spotkanie z liderem III ligi – Sokołem Kleczew, któremu uległa 1:3.

Kolejnym sparingpartnerem bydgoskiego Zawiszy będzie w niedzielę (19.02 – godz. 20:00, boisko ul. Słowiańska) Kasztelan Papowo Biskupie, jedenasta drużyna klasy A (grupa: Toruń) po rundzie jesiennej. W składzie bydgoskiej drużyny na ten mecz znajdą się piłkarze, którzy nie pojadą na obóz.

Na zdjęciu: Patryk Bereza.