Zawisza pokonał Łokietka

Po porażce 1:3 w pierwszym meczu kontrolnym w Brodnicy ze Spartą, dzisiaj Zawisza Bydgoszcz rozegrał drugi sparing. Na bocznym boisku trawiastym (od strony ul. Powstańców Warszawy) zmierzył się z Łokietkiem Brześć Kujawski. Po w sumie jednostronnym widowisku bydgoska drużyna wygrała 7:1 (4:1). Należy jednak zaznaczyć, że przy prowadzeniu Zawiszy 1:0 goście zdołali doprowadzić do remisu. Piękną bramkę strzałem z dalszej odległości zdobył w drugiej połowie Korneliusz Sochań, który wrócił do Bydgoszczy. Po jego uderzeniu piłka wylądowała w „okienku” bramki Łokietka.

17.07.2019. 18:00: Boczne boisko (od strony ul. Powstańców Warszawy): Zawisza Bydgoszcz (IV liga) – Łokietek Brześć Kujawski (klasa okręgowa) 7:1 (4:1)

Bramki: Patryk Straszewski 2 (17, 43), Patryk Kozłowski 2 (40, 72), Natan Zniszczol (37), zawodnik testowany (84), Korneliusz Sochań (90) - Dawid Marciniak (34-wolny).

20 lipca (godz. 10:00) w kolejnym sparingu Zawisza będzie podejmował czwartoligowy Jeziorak Iława.

Powiązana galeria: