Zawodnicy Zawiszy Bydgoszcz mają wolne

Drużyna seniorów Zawiszy, która w sobotę zakończyła rundę jesienną w klasie B, w nadchodzącym tygodniu będzie miała wolne od zajęć treningowych. Z pewnością odpoczynek przyda się, bowiem wielu zawodników ma kontuzje. Kilku piłkarzy grało nawet z urazami, co świadczy o tym, iż Zawisza jest dla nich wszystkim! Całej drużynie należą się słowa podziękowania za ambicję i walkę. Przy okazji – gratulacje dla Wojciecha Ruczyńskiego, który w spotkaniu z AF Brzoza rozegrał setny mecz w Niebiesko-Czarnych barwach (liga i puchary).

Zawisza z 27 punktami jesień zakończył ostatecznie na drugim miejscu w tabeli, bowiem dzisiaj w Zalesiu Wisła Fordon pokonała 7:4 miejscowych Zielonych i to ona została liderem rozgrywek (również 27 punktów, ale zwycięstwo 2:1 w meczu z Zawiszą).

Na zdjęciu: część drużyny Zawiszy na rozgrzewce przed meczem z AF Brzoza. Na pierwszym planie - Wojciech Ruczyński.