Zawisza Bydgoszcz lepszy od czwartoligowca

Siódmy mecz kontrolny bydgoskiego Zawiszy odbył się dzisiaj na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sielskiej. Rywalem była Notecianka Pakość, siódma drużyna IV ligi kujawsko-pomorskiej po rundzie jesiennej. Forma bydgoskiego rośnie. Zawisza wygrał z czwartoligowcem 2:1 po bramkach najskuteczniejszego w sparingach Patryka Straszewskiego i Krzysztofa Urtnowskiego.

Po dzisiejszym meczu bilans sparingów Zawiszy jest następujący: 2 zwycięstwa, 3 remisy, 2 porażki (bramki: 16-15). Bramki dla bydgoskiej drużyny dotychczas zdobyli: Patryk Straszewski 6, Paweł Kanik 3, Patryk Błażejewicz 1, Adrian Brzeziński 1, Patryk Kozłowski 1, Bartosz Stoppel 1, Wojciech Ruczyński 1, Krzysztof Urtnowski 1, Przemysław Wesołek 1.

Ostatni sparing Zawisza rozegra 9 marca w Janikowie z miejscową Unią. Po rundzie jesiennej IV ligi kujawsko-pomorskiej rywal jest liderem tabeli. Unia wygrała 11 spotkań ligowych, 3 zremisowała i tylko 3 razy schodziła z boiska pokonana (bramki: 37-15).